Vakit Geçir Kazan

Açıklıyorum'dan Bir Kazanç Modeli Daha!

Tüm kullanıcılarımızın sitemizde geçirdiği zamanı önemsiyor ve her geçen gün sitemizdeki aktiviteleri geliştiriyoruz. Artık kullanıcılarımız sadece yorum yazarak değil, sitede geçirdiği vakit üzerinden de para kazanabilecekler.

Peki nasıl çalışıyor ?

Sitemizde geçirdiğiniz vakit başta da belirttiğimiz gibi bizim için oldukça değerli. Sitemize girişinizden itibaren, en az 10 saniye ilgili sayfa oturumunuzun açık kalması durumunda, her 10 saniye başına, bakiyenize 0,0001 TL yansıtılacaktır.

Bu işlem her kullanıcı, ip birleşimi için geçerli olup aynı IP'deki birden fazla kullanıcıyı kapsamamaktadır.

Bakiyenizdeki tutarı, sitemizde geçerli olan Minimum Para Çekimi dahilinde dilediğiniz zaman anında banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Genel Şartlar ve Kurallar

Bu kampanya sadece Türkiye için geçerlidir, diğer ülkelerdeki üyelerimizi kapsamamaktadır.

Sitemizdeki oturumunuzun ( sayfada kalma süresi ) minimum 10 saniye olmak zorundadır. Aksi halde bakiyenize ilgili ödül işlenmeyecektir.

Herhangi bir kullanıcının, ilgili sistemi kötüye kullanımı veya suiistimal etmesi durumunda ilgili kullanıcıya ait üyelik kapatılacak ve bakiyesi silinecektir.

Acikliyorum.com, bu kampanya şartları ile ilgili her zaman düzenleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Vakit geçir para kazan bir kampanya olmakla beraber, kampanya bitiş tarihi henüz belli değildir.