Coğrafya,yı baştan öğrenmeye ne dersin

CihatTuran02
1 ay önce

Coğrafya,yı baştan öğrenmeye ne dersin

Coğrafya,yı baştan öğrenmeye ne dersin

Tonguç akademinin çıkardığı bu kitap coğrafyayı sıfırdan öğrenmek için bir başyapıt düzeyinde çünkü herşeyi en basit şekliyle anlatarak işleri bizler için kolaylaştırıyor temelini güçlendirmek ve coğrafya derslerinde bir numara olmak isteyenler için özenle hazırlanmış bir kitap tabi bu kadar, la da bitmiyor videolu soru çözümü ve konu anlatımları ile de konu,yu pekiştirmenizi sağlıyor. Yani kim bir derste başarılı olmak istemez ki bu kitap sayesinde coğrafya da aranan kişi olunca arkadaşlarınız ve aileniz başarınızı ayakta alkışlayacak...

Coğrafya,yı baştan öğrenmeye ne dersin

Bu kitap ile coğrafya,yı temelden alarak daha iyi bir şekilde öğrenme şansı yakaladım. Böylece eksiklerimi kapatıp konuları daha iyi anlamaya dersler, de parmak kaldırarak kendimi göstermeye derslerde başarılı olmaya başladım. Tabi dersler temelden alındığı için anlamakta hiç zorluk çekmiyorsunuz. Ve eksik gördüğünüz bir yeri ise tekrar ederek daha iyi bir hale geliyorsunuz. Sınavlar da netlerini artırmak isteyenler tonguç 0 dan 9 a Coğrafya kitabını almalılar. Sonrasında ise gelen başarı,ya gözlerinizle şahit olacaksınız. Bu kitap size başarının kapılarını aralayacak.

Coğrafya,yı baştan öğrenmeye ne dersin

Bu kitap sayesinde derslerim de daha başarılı olmaya başladım; Böylece kendim, de gözle görülür değişiklere birinci elden şahit oldum; Korktuğum konular ve yapamadığım sorular benim için artık bir egzersiz gibi kolaylaştı. Daha iyi anlamaya başlarken kendimin bu derste çalışırken ve Tonguç,un basit anlatımı sayesinde yapabildiğimi anladım. Bu benim özgüvenimi de artırdı. Tonguç,a çok teşekkür etmeliyim; Videolu anlatımlar olsun örneklemesi ve konuları daha basite indirgemesi benim anlayışımı kolaylaştırdı.Bu sayede başarının kapıları benim için aralandı diyebiliriz; Sizde hiç düşünmeden alın.

Coğrafya,yı baştan öğrenmeye ne dersin

Coğrafya dersini anlamak,ta zorluk mu çekiyorsunuz başarınız ve sınavlarınız yerlerde mi sürünüyor bence bu kitabı sizde alın başarıyı yakalayın almakta en başta bir karamsarlık yaşamış olabilirim; Ama kitabı alıp içindeki sade anlatımın ve soruların sayesinde kendimi test edip pekiştirebileceğimi gördüm. Ve bende coğrafya da artık başarılıyım; Yapamadığım sorular artık benden korkun çünkü Tonguç bana korkulacak birşey olmadığını gösterdi; Ve eksiklerimi kapattım; Sizde benim tavsiyeme uyarak kendiniz için yeni bir adım atın ve 0, dan 9 a Coğrafya,yı alın.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.