Yıllar sonraki hediye

CihatTuran02
1 ay önce

Yıllar sonraki hediye

Yıllar sonraki hediye

Kitabı kitapsarayından temin ettim. Almak isteyenler de oradan alabilir gayet makul bir fiyat aldığıma çok memnun oldum. Duygulanmak ve kitabın sonunda ne olacak diye heyecanla sayfaları çevirmek isteyenler kesinlikle okumalı 192 sayfa tamamı böylece daha kısa ve sıkılmadan okuyabiliyorsunuz bazı bilgilendirmeler sayesinde kitabın asıl anlattığının yanında Hollanda hakkında bilgi vermesi de sizi kitaba bağlayan ikinci bir unsur olarak karşınıza çıkıyor bence bu kitap ta yüz temel eser arasında bulunması gereken bir dramın hikayesini sizlere anlatıyor.

Yıllar sonraki hediye

Bu kitap okumayı sevdireceğiniz biri varsa ilkönce onlara okutmalısınız kitabın içindeki unsurlar ve anlattıkları sonunda olanlar baya ilgi çekici kitap okumayı sevenler için çerezlik bir eser ve oldukça akıcı beklenmedik sonuçlarla kendini sevdiriyor. Bir kitap kurdu olarak çok sevdiğimi söyleyebilirim. Hansel ve Grate,nin hayatlarına ortak olmak isterseniz ve yüzünüzde tebessüm oluşturacak gayet kaliteli bir eser Babaları hasta yataklarında yatarken hastalanmadan önceki yaşamlarını ve sakladığı 1000 poundu bulmak için beklemektedirler. Tabi büyük yarışa katılmak istemektedirler.

Yıllar sonraki hediye

Ben kitap okumayı çok seven biri oldugumdan bu kitabı sizlerin de okumasını istedim. Gümüş Patenleri bir kadının verdiği paralar sayesinda almayı başaran Hans ve Grate bizim umut etmemiz gerektiğini anlatırken yüzümüzü güldüren en büyük detay ise babalarının doktor sayesinde sağlığına kavuşmasından sonra yıllardır ağacın altında saklı olan para,yı bulup yoksulluklarından ve dertlerinden kurtuluyorlar. Tabi bir yandan ise Patenlerle yarışa katılıp gümüş patenleri kazanmak istemeleri ilk amaçları ama olaylar pek istedikleri gibi gelişmiyor ve pateni sonunda başkasına vermek zorunda kalıyorlar.

Yıllar sonraki hediye

Tek isteği babalarını uyandırmak ve ikinci olarakta yıllar önce ona emanet edilen saatin sahibi bularak ulaştırmak isteyen aile üyeleri sonunda babalarıni ameliyat eden doktorla iletişime geçiyorlar. Bu saat yıllar sonra karısının eşinin anlattıği kişiyi tanıdığini söylemesi sonrası arayıp bulmak için konuşmaya gidiyor. Tabi Yıllar önce elinde olan saat kendisini ameliyat eden doktorun oğluna ait olduğunu öğreniyor. Sonrasında ise saati sahibine teslim ediyorlar. Tabi bir yandan ise yıllar önceki meselede çözüme kavuşmuş oluyor. Doktor oğlunun emaneti olan saati alıyor. Ve kitap böyle hoş bir tesadüf ile son buluyor.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

CihatTuran02
1 ay önce

Çok güzel bir kitap bende okuyacağim almak isteyenlere öneriyorum.

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.