Haberlerden anında haber alın

Fatih7
1 hafta önce

Haberlerden anında haber alın

Haberlerden anında haber alın

Merhaba Arkadaşlar hepiniz hoşgeldiniz bugün yine sizlere çok güzel bir uygulamadan bahsetmek istiyorum çok sık kullandığım ve kullanıcısının da çok olduğu bir haber programından yani haber uygulamasından bahsetmek istiyorum hazırsanız başlayalım. arkadaşlar uygulamamızın ismi bundle bu uygulama arkadaşlar öncelikle play store'da 1 milyondan fazla indirmeyi sahip ve 4.4 yıldıza sahip yani 1 milyonda 4.4 Yıldız gayet güzel bir rakam arkadaşlar herkes tarafından sevildiğini ortada eksikleri de varsa genelde yeni güncellemelerde düzeltiliyor bunu da sizlere aktarayım.

Haberlerden anında haber alın

Şimdi arkadaşlar ben bu uygulama ile yaklaşık bir buçuk yıl önce tanışmıştım eski telefonuma ilk başta indirmiştim tanışma faslında şu şekilde olmuştu covid çıktığı zaman covid vakalarının gün içerisinde kaç olduğunu ya da Corona yüzünden hayatını kaybedenlerin sayısının kaç olduğunu görmek için indirmiştim ve o gün bugündür kullanmaktayım. Hatta o zamanlar yasakları bile buradan takip ediyordum çünkü yasaklar anında değişim biliyordu gün içinde kaçta başlayıp biteceğini anında haber alabilmek için bu uygulamayı kullanıyordum ve gerçekten de çok memnun kaldım.

Haberlerden anında haber alın

Eğer bir haberden ya da bir konudan anında haber almak istiyorsanız zaten uygulamayı ilk indirdiğiniz zaman size ilgi kaynaklarınızı soruyorlar. Örnek veriyorum ki siz futbolda ilgileniyorsunuz genel olarak futbol kategorisini seçebilirsiniz. Ya da diyelim ki futbolla ilgileniyorsunuz fakat bütün dünyadaki futboldan haberdar olmak yerine sadece kendi takımınızı takip etmek istiyorsunuz örnek veriyorum ki Beşiktaşlı iseniz Beşiktaşı seçerek sadece Beşiktaş'tan haberdar olabilirsiniz aynı şekilde diğer takımlar için de bu geçerli. Veya diyelim ki zam haberlerini merak ediyorsunuz zamlar nasıl gidiyor nasıl değişiyor diye zam kategorisi yazarak hangi ürüne ne zam gelmiş gün içinde ya da başka bir şekilde zam var mı yok mu onu takip edebilirsiniz.

Haberlerden anında haber alın

Ben genelde sadece ilgi kaynağım olan haberleri seçiyorum örnek vereyim yakıtla ilgili haberleri seçiyorum gün içinde yakıta herhangi bir zam geldi mi gelmedi mi bana bildirim geliyor ama siz bütün haberleri de seçebilirsiniz bütün haberleri seçince sürekli bildirim gelebilir bu yüzden kendi ilgi odağınız neyse onu seçerseniz sizin için daha iyi olur. Ben bir buçuk yıldır kullanmaktayım arkadaşlar ve gayet memnunum çok fazla bir yerde kaplamıyor telefonda indirmek isteyen arkadaşlar play store veya app Store'dan da indirebilir umarım sizler için iyi bir inceleme olmuştur hepinize teşekkür ederim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.