Eğlenceli bir yabancı yapım liseli filmi.

togiksk
4 ay önce

Eğlenceli bir yabancı yapım liseli filmi.

Eğlenceli bir yabancı yapım liseli filmi.

Merhaba arkadaşlar . Umarım herkesin keyfi ve sağlığı yerindedir . Bugün sizlere canınız sıkıldıysa ve biraz gülmek istiyorsanız izleyip keyif alabileceğiniz bir Netflix dijital platformunda yayınlanmış yeni bir dizi önereceğim . Dizinin adı Liseye Dönüş ( Senior Year ) . Alex Hardcastle ' ın yönetmenliğini yaptığı 1 saat 53 dakika süren komedi filmi izleyicisini gerçekten güldürecek bir yapım olmuş . Dizide olayların aksaklık gösterdiği ve istenmeyen şeylerin olduğu bir amigo gösterisinde gerçekleşen sıkıntılı şeyler konu ediliyor ve bu gösteri sonrası asıl olaylar başlıyor .

Eğlenceli bir yabancı yapım liseli filmi.

İstenmeyen şeylerin yaşandığı bu gösteri sonrası 20 yıl komada kalmış ve artık 37 yaşında olan yeni uyanmış Stephanie adındaki bir öğrencinin lise mezuniyet balosunda kraliçe olma hayalini gerçekleştirmeye hazır olmasını konu ediniyor . Rebel Wilson ' un canlandırdığı Stephanie adındaki öğrenci karakteri komada kaldığı 20 yıldan sonra uyanıp tekrardan kaldığı yerden hayatına devam etmeye çalışıyor . 37 yaşında bir liseli olarak okulda çok konuşulacak olaylara imza atmaya başlıyor . Stephanie çevresindeki insanların şaşkın bakışları arasında yarım bıraktığı liseye tekrardan dönmek istemektedir .

Eğlenceli bir yabancı yapım liseli filmi.

Uzun uğraşları ve çabaları sonucunda Stephanie artık liseye dönmeye , statüsünü yeniden kazanmaya ve balo kraliçesi tacını talep etmeye hazır bir şekilde okula döner. İşte herşey bu dönüşten sonra başlar . İzlerken gerçekten çok eğleneceğiniz dizi çok yeni bir Netflix dizisi . Ben izlerken ciddi derecede keyif aldım . Amigo gösterisinde kaza sonucu düşmesinden sonra Stephanie ' nin hayatı 20 yıl kayba uğramış ve dizi bu kayıptan sonra başlamıştır . Liseye Dönüş ' ün oyuncu kadrosunda Rebel Wilson 'a Zoë Chao ( Tiffany ), Sam Richardson ( Seth ), Mary Holland ( Martha ), Justin Hartley ( Blaine ), Chris Parnell ( Jim Conway ), Angourie Rice ( Stephanie Conway ) , Michael Cimino ( Lance ) , Jeremy Ray Taylor ( Neil Chudd ) , Brandon Scott Jones ( Mr. T ) , Alicia Silverstone, Joshua Colley ( Yaz ), Jade Bender ( Brie Loves ), Avantika ( Janet ) gibi ünlü isimler rol almıştır .Eğlenceli bir yabancı yapım liseli filmi.

Netflix ' te izlediğiniz komedi filmlerinden sıkıldıysanız Liseye Dönüş sizin için eğlenceli bir film olabilir . Film 1 saat 53 dakika sürmesine rağmen ben izlerken hiç sıkılmadım ve çok keyif aldım . Ayrıca izlemek isteyen arkadaşlara Netflix ' in diziyi + 18 etiketi ile paylaştığını söylemeden geçmeyeyim . Filmi izleyecek arkadaşlar eğer kendi yaş gruplarına hitap ediyor ise kesinlikle bu yapımı izlemeliler . En azından benim şahsi fikrim bu yönde diyebilirim . Daima son yayınlanan Netflix dizi ve filmlerini izlemeyi seven biri olarak henüz 1 gün önce yayınlanmış bu film sizler içinde güzel bir seçim olabilir .

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Llesya
4 ay önce

Tebrikler çok güzel anlatmışsın

0 0 Cevapla
MURATAKSOY
4 ay önce

Harika bir film gibi izlemek istiyorum

0 0 Cevapla
Bakan1903
4 ay önce

İzlenebilir diye düşünüyorum

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.