RabiaKaner
RabiaKaner
1 ay önce

Hyaluron Expert Gündüz & Gece Kremi Hyaluron Yorumlar

Ürünü daha önce ayrı ayrı gece ve gündüz kremi olarak almıştım. Bu L’Oreal Paris nemlendirici kremi ikinci alışım ve Hyaluron Uzmanı Gündüz & Gece Kremi Hyaluron Set olarak almak daha iyi. Gece ve gündüz kremi olarak kullanırsanız gün boyu cildiniz neme doyuyor. Sabahları harika pürüzsüz bir cilde uyanıyorum. Verdiği dolgunluk hissini ve ışıltısını çok seviyorum. Gece kremi yoğun nemlendirme sağlıyor, gündüz kremi onu gün boyu destekliyor.


Hyaluron Expert Gündüz & Gece Kremi Hyaluron Yorumlar

Makyaj yapmayı seviyorsanız cildinizi makyaja harika hazırlıyor. Kremleri cildinizde kullanmadan önce mutlaka temizlemeyi unutmayın. Bu şekilde cildiniz kremi tam emebilir. Az miktarda ürün tüm yüzünüz için yeterli olur.


Hyaluron Expert Gündüz & Gece Kremi Hyaluron Yorumlar

Hyaluron Uzmanı Gündüz & Gece Kremi Hyaluron Set içeriğinde iki farklı Hyalüronik asit var. Hyalüronik asit içeren formülü cildinizi uzun süre nemli tutuyor. Kremin dokusu içeriği sayesinde çok hafif yapıya sahip.


Hyaluron Expert Gündüz & Gece Kremi Hyaluron Yorumlar

Emildikten sonra yapış yapış hissiyat veya ağırlık kesinlikle yaratmıyor. Ürünü uzun süredir kullanıyorum, cildimde herhangi bir iritasyon veya hassasiyet yaratmadı. Kokusunu da çok seviyorum.

Tüm bu tesirlerinin yanında aynı zamanda ürün yüzünüzdeki kırışıklık ve ince çizgi görünümü azaltmayı, cilde elastikiyet kazandırıp dolgunlaştırmayı vaat ediyor. Kısa süreçte böyle bir etki beklemeniz yanlış olur. Ürünü uzun süreli kullandığınızda gerçekten bu etkisini görebilirsiniz. Göz çevremde ve alnımda çizgilerim vardı, bu ürünü düzenli olarak kullandıktan sonraki gözlemim kırışıklıklarımı azalttığı.


Hyaluron Expert Gündüz & Gece Kremi Hyaluron Yorumlar

Alnımda ve göz kenarlarımda belirgin bir iyileşme sağladı. Cilde elastikiyetini geri kazandırdığını rahatlıkla söyleyebilirim. Sizin de böyle bir probleminiz varsa eğer pahalı markalarda pahalı kremlerde çözüm aramayın. L’Oreal Paris'in Hyaluron Uzmanı Gündüz & Gece Kremi Hyaluron Set ürünü özellikle ikisi bir arada olduğu için çok avantajlı.

Hyaluron Expert Gündüz & Gece Kremi Hyaluron Yorumlar

Piyasada satılan cilt bakım ürünlerine özellikle nemlendirici fiyatlarını ve fiyata göre gösterdikleri performansları düşünürseniz aldığınıza değen, istediğiniz etkiye sahip marka sayısı çok az. Bu seti hem fiyat performansı, hem ikisi bir arada ürün performansıyla çok başarılı buluyorum.


Hyaluron Expert Gündüz & Gece Kremi Hyaluron Yorumlar

Deneyin yanılmazsınız. Anneleriniz için harika bir hediye seçeneği aynı zamanda. Özel günlerde ne hediye alayım diye düşünmeyin. Alın aldırın, pişman olmazsınız.


RabiaKaner
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var