Şen dul şaban

esra_yildirim
1 ay önce

Şen dul şaban

Şen dul şaban

Hayırlı akşamlar diliyorum arkadaşlar. Öncelikle hoşgeldiniz. Nasılsınız kardeşlerim. Umarım çok çok iyisinizdir. Allah hepinize iyilik sağlık versin inşallah amin. Bana soracak olursanız eğer ben çok iyiyim çok şükür. Bugün sizlere çok güzel bir filmden bahsetmek istiyorum kardeşlerim. Bu filmin adı:, Şen dul Şaban. Evet arkadaşlar gerçekten çok güzel bir film. O kadar izlememe rağmen. Bugün karşıma çıktı inanır mısınız yine izledim. Çok özlemişim. Zaten hiç sıkılmam ben Kemal Sunal Türk filmlerinden. Sizlerde çok seviyorsunuz biliyorum.

Şen dul şaban

Arkadaşlar bu arada Kemal Sunal biliyorsunuz yıllar önce hayatını kaybetti. Hikayesini belki duymuşsunuzdur. Uçağa binmeyi hiç istemezdi. Ama malesef iş gereği binmem zorunda kaldı. Ve kalbi dayanmadı geçirdiği kalp krizi sebebi ile hayata veda etti. Allah rah. Mekanı cennet olsun inşallah amin. Lütfen sizlerde duanızda eksik etmeyin oldumu değerli kardeşlerim. Bunu belirttim çünkü belki aranızda hala bilmeyenler vardır diye düşündüm arkadaşlar. Kemal Sunal bizim için yaşıyor ölmedi ve filmlerini izlerken sanki o hayattaymış gibi hissediyoruz öyle değil mi?

Şen dul şaban

Şimdide lafı daha fazla uzatmadan sizlere şen dul Şaban filminin konusundan bahsedeyim. Evli iki çocuklu Şaban geçimini sağlamak çalışmaktadır. Fakat aldığı maaş yetmemektedir. Bu nedenle müdüründen biraz zam yapmasını teklif eder. Ama malesef müdür kabul etmez üstüne üstlük Labsnı işten atar. İşsiz kalan Şaban eşiyle kavga eder. Sonunda ise eşi sen çocuklara bak ben çalışayım der. Şaban büyük bir zevkle kabul eder. Ayrıca arkadaşlar evide çok güzel bir şekilde idare eder. Karısının doğum gününe kadar düşünüp pasta bile yapar.

Şen dul şaban

Karısı erkek gibi çalışır. Toplantılara katılır ve evede bu nedenle geç gelir. Şaban bu duruma üzülür. Ve en sonunda dayanamayıp evi terkeder. Sonra karısı onu ikna edip eve getirir. Elimden geldiğince anlattım arkadaşlar eğer sizlerde devamını merak ediyorsanız google dan ya da youtube dan açıp bakabilirsiniz. Hakikatten muhte bir film ben bayıldım. Sizede seyretmenizi öneririm. Şimdilik benden bu kadar arkadaşlar. Tekrar görüşmek dileğiyle hoşçakalın. Sağlıcakla kalın. Kendinize çok iyi bakın. Allaha emanet olun kardeşlerim. Lütfen diğer içeriklerime de göz atmayı unutmayın.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

hande_koseoglu
1 ay önce

sevilmez mi ya şaban filmleri, incelemeyi beğendim çok sevdim :))))))

0 0 Cevapla
MURATAKSOY
1 ay önce

Ne kral filmleri var mekanı cennet olsun üstad Kemal Sunal'ın

0 0 Cevapla
Llesya
1 ay önce

Mekanı cennet olsun inşallah

1 0 Cevapla
Berkanttgdr
1 ay önce

Her rol yakışıyor sana ustam

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.