5 yıl garanti baymak elegant

aysegulde
11 ay önce

5 yıl garanti baymak elegant

Son 4-5 yıldır çok ön planda olan bu ürünle ilgili, detaylı bir inceleme yapmaya çalışacağım. Yazıma başlamadan önce kendim bu üründen 4 tane, çevremdekilere de tavsiye üzeri 6-7 tane aldırdım bu cihazdan. Kendim de ilk cihazımı aldığım günden itibaren 3 yıl geçti. Zamanla daha fazla ihtiyaç duymam yüzünden yine seçimimi bu üründen yana kullandım.

5 yıl garanti baymak elegant

Ürün kendi sınıfı içinde 0.5 derece aralıklarıyla diğer mudavinlerinden farklı bir opsiyon sunuyor. Led ekranın zarafeti ve ayrıca oda içi sıcaklığı gösteren fonksiyonu çok kullanışlı. Bu ürünü başlarda reklamı fazla yapıldığı için önyargımdan dolayı biraz mesafeli durmuştum. Ancak kullanmaya başladıktan sonra boş bir kuruntu olduğunu farkettim.

5 yıl garanti baymak elegant

Cihazı Antalya da olduğumdan çoğunlukla soğuk modda çalıştırdım. Hatta hiç sıcak moda alıp denemedim desem yeridir. Çoğunlukla serinleme ihtiyacına yönelik kullanılan klimalarıda bu yönden incelemek kanımda daha makul olur.

5 yıl garanti baymak elegant

Antalya sıcağını bilmeyenler için kısaca bahsedecek olursam sanırım cehennemin kısa versiyon info su demek abartılı olmaz. Özellikle temmuz-eylül aralığında ciddi yaralanmalara ve çarpmalara neden olucak ölçekte bir sıcak oluyor. Haliyle güzel ve işlevsel bir klimaya ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu işlevi Baymak büyük bir konforla size hizmet olarak sağlıyor. Cihazın görüntüsü oldukça estetik. Bu açıdan her iki cinside etkileyip ortak karar vermelerinde yardımcı bir rol oynadığını düşünüyorum.

Cihaz performans açısından, estetik görünümü gibi kaliteli bir hizmet sunuyor kullanıcılarına. Dediğim gibi sadece soğuk modda çalıştıran biri olarak, iki tane 12.000 BTU Baymak klima ile 130 m2 3+1 evimi rahatlıkla soğutuyorum. Bu işlemi yaz mevsiminin hemen hemen tamamında yapıyorum. Evden çıkarken dahi iki klimayı açık bırakıp gidiyorum. Geldiğimde ev hissiyatı veren o rahatlama serinliğine sanırım bağımlıyım

5 yıl garanti baymak elegant

Birazda tüketimden bahsetmek istiyorum. Bu cihaz diğer güzel özelliklerini bu alanda da gösteriyor. 2 klimayı sıcak Antalya günlerinde hiç durmadan 7-24 çalıştırıyorum. 2018 de 200-300 bandında gelen fatura şuan 500-600 leri zorluyor. Bunun sebebinin ülkece girdiğimiz ekonomik sıkıntı olduğuda aşikar. Buna rağmen benim nezdimde tüketimi nispeten diğer klimalara nazaran ekonomik.

5 yıl garanti baymak elegant

Genel itibariyle incelediğimde 3 yıllık süreçte, klimayla ilgili en ufak sorun yaşamadığımı belirtim. Ayrıca sunduğu 5 yıllık garanti süreci size psikolojikmen rahatlatmıyor değil. Bu süreçte klimalarımı 3 kere taşıtmama rağmen en ufak bir ses yada gaz eksiltmesi olmadı. Alacaklara rahatlıkla tavsiye edebilirim. Ancak ilk cihazımı aldığım günden bu yana fiyatta ciddi bir artış olduğuda göze çarpıyor.

Bu fiyat aralıklarına doğrusu klima almak mantıklı mı bilmiyorum lakin sıcak unsuru sizi mecbur bırakıyorsa ve buna vericeğiniz para sizi etkilemeyecekse düşünmeden alıp uzun yıllar arkanıza bakmadan kullanabileceğiniz bir cihaz.


5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.