Kınalı yapıncak

Kemra45
1 ay önce

Kınalı yapıncak

Kınalı yapıncak

Hepinize tekrardan merhaba arkadaşlar umarım keyfiniz yerindedir. Şimdi sizlere eskilerin efsane aşk ve romantik dizisi Dudaktan kalbe, den bahsedicem. Belki çoğunuz izlediniz yada izlememişte olabilirsiniz bilemem. Şimdi geçelim dizimize. Lamiya, küçükken annesini ve babasını kaybetmiş uzaktan akrabalarıda onu yanına almışlar. Ama pekte iyi değiller çünkü lamiyayı hizmetci gibi görüyolar onlar için lamiya sadece besleme. Ama onlar ne kadar kötü olsada, lamiya tam tersi neşeli ve çok kıpır kıpır bi kız hiç yerinde durmuyo bütün işlere koşuyo evin küçük kızınada o bakıyo.

Kınalı yapıncak

Lamiyanın birde çok hayran duyduğu biri var hüseyin kenan. Tam bir çapkın ve rahat bir adam hüseyin kenan, hem keman bestesi yapıyo hemde keman çalıyo ve o her keman çaldığında lamiya camda aşkla o sesi dinliyo bütün yorgunluğunu unutuyo. Herkez onun bu sevgisini çocuksu bir hayranlık sanıyo ama aslında lamiya, kenana çok büyük duygular besliyo. Hüseyin kenan ona yıldızlar kadar uzak aslında ama lamiya o yıldızlara farkında olmadan ulaşıcak bile. Hikayemiz bu şekilde arkadaşlar.

Kınalı yapıncak

Bu dizide lamiyanın hüseyin kenan için herşeyi yaptığını ama aynı fedakarlığın hüseyin kenan dan olmadığını görüceksiniz. Hüseyin kenan şöhretini daha çok önemseyen bir karakter ve bunun için lamiyayı göz arda edebilir. Ama lamiya tüm saf ve yoğun duygularıyla kalbini hüseyin kenana vermeye hazır. Ama her seferinde üzülüp kalbi paramparça olan kişi de hep lamiya olucak. Kenan çelik prensesi cavidan ile lamiyanın arasında kalıcak ve şöhreti için cavidanı seçicek. Ama kalbi lamiyada. Yani arkadaşlar hüseyin kenan aşk konusunda tam bir korkak

Kınalı yapıncak

Dizinin sonunu söylemek istemiyorum izlemeyenler varsa süprizi kaçmasın. Dizimiz bu şekilde devam ediyo. Lamiyanın bu dizide göz yaşları hiç durmuyo diyebiliriz. Bide cemil var hüseyin kenanın dayısının oğlu varlıklı ve zengin oda sonralardan lamiyaya aşık olup onu takıntı haline getirecek. Ama size bir ip ucu, sevmek emek arkadaşlar seven kişi cesur olur ve asla sevdiği kişiden vazgeçmez cemil kötü karakter evet ama sevgisi için mücadele etmeyi çok iyi biliyo. İzlemek isterseniz internetten tekar bölümlerini izleyebilirsiniz iyi seyirler..

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.