Yüksek derecede kapatıcılık sağlar

09Pfd29
1 ay önce

Yüksek derecede kapatıcılık sağlar

Yüksek derecede kapatıcılık sağlar

Değerli okurlarım hepinize merhaba nasılsınız iyisinizdir umarım. Yeni bir mevsimde hepinize iyi günler diliyorum. Bugün sizlere sürekli ürün paylaştığım kategoriden yeni bir ürünle karşınızdayım. Yine Farmasi markasının ürünlerinden biri. Farmasi markasını gerçekten severek kullanıyorum. Ve gerçekten çok memnunum. Bu ürün Farmasi den vfx pro fondöten. Yaklaşık 3 aydır kullanıyorum. Ve iyi ki de kullanıyorum dediğim bir ürün. Uzun zamandır kapatıcılık konusunda sürekli sorun yaşıyordum. Ve sürekli kapatıcılığı yüksek fondöten arıyordum. Bunun için bir sürü arastirma yaptım ve sonunda buldum.

Yüksek derecede kapatıcılık sağlar

Bu ürünü almadan önce YouTube da videolar izledim. Kapatıcılığı nasıl güzel mi diye. Sonra sipariş verdim. Farmasi online sayfasından sipariş vermiştim. 4 5 iş gününde elime ulaştı arkadaşlar. Kargo konusunda da sorun yok gayet hızlı ve çok dikkatliler. Bu konuda da memnunum. Bu ürün vfx pro fondöten 03 warm ivory. Benim ten rengime uyumlu bir fondöten. Sizde kendi ten renginize uyumlu fondöten almaya dikkat edin. Bunu bulmak için elinize sürmeyin. Boynunuza sürün o zman sizi uygun olup olmadığını anlayabilirsiniz.

Yüksek derecede kapatıcılık sağlar

Eğer uygun renk de almazsanız ya yüzünüzde çok soluk duracak. İşte o zaman yüzünüz ruh gibi olacak. Bu durumu kimse istemez. Açıkçası ben istemem çok kötü bir duruma düşmüş olurum. İkincisi de koyu bir renk secmisseniz eğer yüzünüz olduğundan daha esmer olacak. Onun için bu konuda çok dikkat etmeniz gerekiyor. Ben günlük hayatta fondöten çok kullanan biri değilim. Hatta çok makyaj yapan biri de değilimdir. Hafif fondöten, rimel eyeliner far benim için yeterli oluyor. Eskiden ruj da vardı tabii artık hayatımızda olan maskeler yüzünden sürmeye gerek duymuyorum.

Yüksek derecede kapatıcılık sağlar

Eskiden çok hafif kapatıcılığı yüksek olmayan fondöten kullanırdım. Ama bu seferlik yüksek kapatıcılık özelliği olandan aldım ama yine de hafif sürüyorum. Özellikle yazın çok sürmemeye gayret gösteriyorum. Çünkü terleyince fondöten yüzünüzde çok kötü durabilir. Bu durumun oluşmaması için fondötenden önce makyaj bazı kullanın ve makyaj bitiminden sonra makyaj sabitleyici kullanın ki yaz aylarında o kavurucu sıcaklara rağmen direnip akmasın. Ben yine de doğallıktan yanayım arkadaşlar. Her zaman kendinizi nasıl güzel goruyorsaniz öyle davranın. Bu arada fiyatı en son aldığımda 120 ₺ di ml olarak biraz küçük ama yine de yeterli olacaktır size. Bu ürün hakkında anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar iyi günler dilerim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.