Gününü planlamadan hareket etme

09Pfd29
1 ay önce

Gününü planlamadan hareket etme

Gününü planlamadan hareket etme

Selamün aleyküm arkadaşlar nasılsınız iyisinizdir umarım bugün sizlere çok güzel bir ürün tanıtacağım. Çoğumuzun tam ihtiyacı olan bir ürün bu günümüzü planlamak için gerekli birşey. Onun için hemen sizlere de gelip atayım da sizler de bu üründen faydalanın istedim arkadaşlar. Bu ürün planlayıcı ajanda. Gerçekten çok işime yarayan bir ürün ve tüm günümü düzenlememe yardımcı olan bir ürün. Yardımcı asistanım bile diyebilirim buna. Çoğumuz gününü planmalamadan hareket edemez. Hatta hayatında planladığının dışında herhangi bir şey gelişirse hemen sorunlar çıkmaya başladığını düşünüyor.

Gününü planlamadan hareket etme

Sanki her şey alt üst olacakmış gibi bir duyguya kapılıyor. Hemen onları düzeltme gereksinimin de bulunuyor. İşte hayatını böyle yaşayanlar için inanılmaz derecede güzel bir ürün. Ben çok böyle takıntılı bir insan değilim. Evet günümü planlarim ama o planın dışına çıktığında da herhangi bir stres yaşamam. Nasıl ilerliyorsa günüm ona göre hareket ederim. Akşamı yarın için plan yaparım. Bu saatte neler yapacağımı düzenlerim. Ders çalışacaksam neler çalışacağımı hangi konuya çalışacağımı o konudan kaç test çözeceğimi yazarım.

Gününü planlamadan hareket etme

Dışarı çıkacaksam kaç gibi çıkmam gerekeni düşünürüm planlarım bu kitapla. Sabah olur ona göre hareket etmek isterim. Yazdıklarımın bir kaç tanesine uyarım. Ama sonra hayat bu herhangi bir şey karşımıza çıkarır ve tamamen sizin yaptığınız planın tam tersini yaparken kendinizi bulursunuz. Zaten ne demişler siz planlar yaparken başınıza gelen şeydir hayat. Ondan dolayı ne kadar olan yaparsanız yapın illaki bozulur. Bozulduğu zaman da kafaya takmayın anı yaşayın. Bu defterin bazı sayfaları gün gün ayarlanır. Bazı sayfaların da ise ay ay hesaplanır.

Gününü planlamadan hareket etme

İlk önce defterin ilk sayfalarında her ayın tüm gününü içeren karelerden oluşmuş günler bulunur. O günleri planlamış olursunuz. İşte bu ayın bu gününde bu var bunu yap unutma diye. Şu konser var git diye . Ya da işte bu tarihte randevun toplantin var diye yaz ki unutma. Bu sayfayı doldurduktan sonra her haftanın günlerinden oluşan sayfalar var gün gün onları planlayıp doldurabilirsiniz. Renkli kalemler kullanınca daha güzel gorunmus olur. Ve dikkatinizi çeker ve uyarsiniz ona. Benim anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar kendinize iyi bakın.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.