Cildinizi yenileyin

09Pfd29
1 ay önce

Cildinizi yenileyin

Cildinizi yenileyin

Herkese iyi tatiller. Bugün 19 Mayıs Atatürk'ü anma,gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun arkadaşlar. Umarım bizleri güzel temiz bir gelecek bekler. Sizlerde gzuel bir gelecek hazırlamak için çocuklarınıza iyi bir gelecek bırakmak için çalışın arkadaşlar. Neyse arkadaşlar lafı uzatmadan sizlere yeni bir ürün tanıtmak istiyorum. Bu ürün Bepanthol' ün cilt bakım kremi. Bu krem el ve yüz için ilgili bir kremdir arkadaşlar. Gerçekten tam onarıcı bir bakım kremi. Yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum.

Cildinizi yenileyin

Sizlerde biliyorsunuz. Bepanthol markası yıllardır var. İlk çıktıkları zaman çok tercih edilen bir marka değildi. Ama kullanıldıkça marka tanıtıldı. Ve böylelikle daha çok tercih edilmeye başladı. Ve ilk başlarda ucuz olan fiyatı birdenbire tercih edildikten sonra fiyatı artmaya başladı. Eskiden 40 ₺ lik olan bir fiyat şimdiler de 100 ₺ ye çıkmış durumda. Bu durum da bizi maddi açıdan biraz zorluyor. Ama yine de almaya değer uzun süre kullanıma uygundur. Ml olarak küçük görünebilir ama yine de uzun süre götürür sizi.

Cildinizi yenileyin

Eczaneden almıştım bunu. En son aldığımda fiyatı 75 ₺ civarında olmalı. 5 ay önce almıştım. Günlük her zaman kullanmama rağmen azıcık gitmiş ve beni bir yıl götürecek durumda. Bepanthol markasının bir sürü çeşit kremi var. Bebekler için olanı, bizim için olanı her türlü her yerde kullanabileceğimiz çeşitleri vardır. Ben genellikle çok çabuk kuruyan ellerim için ve dudağım için kullanıyordum. Hemen etkisini gösteren bir krem. Çoğu doktor tavsiyesisi üzerine alırlar. Ve çok memnun kalıyorlar arkadaşlar.

Cildinizi yenileyin

Özellikle cildiye doktoruna gidenler olunca roaccutane verirler sivilce problemi olanlara. Ve bunu kullananlar da yüzleri ve elleri kurumaya başlar. Ve hemen bu kremi kullanılmasını tavsiye ederler. Genellikle bu tür markalarda ki kremleri eczaneden almaya özen gösterin. Herhangi bir internet sayfasindan aldığınız da ya ürün orijinal ürün olmaz ya da son kullanma tarihi geçmiş olur. Bu tür şeylere pek güvenilmez. En sağlıklısı eczanelerde almaktır arkadaşlar. Bu ürün hakkında anlatacaklarım bu kadar arkadaşlar umarım size yardımcı olmuşumdur. Kendinize iyi bakın iyi günler dilerim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.