Harry potter 4

Açıklıyorum Mobil
Kt08508
6 ay önce

Harry potter 4

Harry potter 4

sizlere Harry Potter 4 filmini anlatmak istiyorum Film, Harry'nin Lord Voldemort ve ekibi arasında bir karşılaşma hayal etmesiyle başlar. Ardından Weasley'ler ve Hermione ellerinde bir botla Quidditch Dünya Kupası'nın yapılacağı alana ışınlandılar ve oradaki çadırlarına girdiler. Dışarıdan çok küçük sayılan çadır, içeriye adım attığınızda çok büyük bir ev gibi görünüyor. Tüm sihirbazlar burada toplanmış ve Quidditch Dünya Kupası'nı izleyecekler. Bu sırada kampta eğlence devam eder ve kamp dışından sürpriz saldırılar gelmeye başlar. Saldırganlar Lord Voldemort'un adamlarıydı ve herkes kaçarken Harry yere düştü ve bilincini kaybetti. Uyandığında, gökyüzünde Lord Voldemort'un işaretini gördüler. Bundan sonra Hogwarts, Üçbüyücü Turnuvası'nda efsanevi bir etkinlik gerçekleşecek. Ve her okuldan bir öğrenci seçilecektir. Kuzeyden Beauxbatons Magic Academy ve Durmstrang Academy'den öğrenciler bu turnuvaya katılacak.

Harry potter 4

Bu arada, okula katılan yeni bir öğretmen, vahşi gözlü Seherbaz Alastor Moody, karanlık sanatların yeni bir koruyucusudur. Ve turnuvanın kuralları anlatılmış, her okuldan katılmak isteyenler ateş gözlüklerine isimlerini yazacak, ancak yarışmaya katılmak için yaş şartı var. Ve şampiyon seçilir. Beauxbatons Büyü Akademisi'nden Fleur Delacour'u, Durmstrang Akademisi'nden Viktor Krum'u ve Hogwarts'tan Cedric Diggory'yi seçti. Bu olaylardan sonra Harry, kendisinden bir şeyler sakladıklarını düşünen arkadaşlarıyla birlikte ayrılır. Bu arada, gözü dönmüş Seherbaz Alastor Moody, özellikle Harry ile olan turnuvalarla ilgileniyor. Ve turnuvalar başlar, ilki şampiyonların farklı ejderhalarla mücadelesidir ve bu yüzden hayatta kalmaları ve yumurtayı içine koymaları gerekir. Tüm şampiyonlar bir ejderha seçti, Fleur Delacour Gal yeşil ejderhasını seçti, Viktor Krum Çin ateş topu ejderhasını seçti, Cedric Diggory İsveç kısa burunlu ejderhasını seçti ve Harry Macar boynuz kuyruklu ejderhayı aldı.

Harry potter 4

Bütün bu ejderhalar bir yumurtayı koruyor ve o yumurta bir ipucu içeriyor. Ölmeden önce bu yumurtayı almalılar. Sonunda tüm yumurtaları alırlar ve bir sonraki yarışmaya geçerler. Bu arada, yumurtalar yalnızca sudayken yumurtadan çıkar ve sudayken ipuçları verir. Bir sonraki yarışmada, şampiyonun en değerli varlığı, arkadaşları ve sevdikleri çalındı ​​ve onları bir saatten az bir sürede gölden kurtarmak zorunda kaldılar. Gölde çok tehlikeli yaratıklar var ve onları kurtaran kazanıyor. Öyle ki Harry'nin içinde iki arkadaşı vardır, onun için bu zor durumun yanında Fleur Delacour'un kardeşini ölümden kurtarmış ve sonuncu olmuştur ama ikincisi başarı getirecektir. Bu arada Profesör Dumbledore, Harry'ye geçmişte Igor Karkarov'un Harry'nin rüyasıyla ilgili bir anısını gösterir ve Harry her şeyi daha iyi anlayacak ve rüyasında kimi gördüğünü bilecektir. Bu adam Sihir Bakanı'nın oğlu Barty Crouch'du. Ve turnuvanın son oyunu olan Labirent oyunu başlar ve içinde bir kupa vardır, bu kupaya ilk dokunan kişi turnuvayı kazanır. Fleur Delacour ve Viktor Krum bu yarışmada elendi ve geriye Harry ve Cédric Diggory kaldı. Birlikte bardağa aynı anda dokunmaya karar verirler ve bunu yaptıklarında tamamen farklı bir yerde olurlar. Ancak bu, Lord Voldemort'un en başta kurmuş olduğu bir tuzaktı. Harry'nin adının Ateş Kadehi'ne yerleştirilmesinin nedeni Lord Voldemort'tur, çünkü kendini diriltmek için Harry'nin kanına ihtiyacı vardı ve bu turnuvayı bir fırsat olarak değerlendirip Harry'yi buraya getiren oydu.

Harry potter 4

Cedric Diggory bu bölgede ölür ve Lord Voldemort ve takipçileri Lord Voldemort olarak reenkarne olurlar, ardından Harry'nin ailesi ruhları konusunda onlara yardım etmeye geldiğinde Harry'yi öldürürler, Harry ise Cedric Diggory'nin bedeniyle kaçar ve turnuvaya katılır. alan adı. Ancak Lord Voldemort artık enkarne olmuştur ve işler daha da zorlaşmak üzeredir. Lord Voldemort tam da bu filmde geri dönecek. Daha sonra, Lord Voldemort'un tüm bu oyunları yaratırken Alastor Moody kılığına girmiş Barty Crouch'u kullandığını öğrendiler. Gerçek Alastor Moody'yi bir kavanozda saklamışlar. Tüm gerçeklerin ortaya çıkmasıyla Ateş Kadehi'nde Harry'nin adını kimin yazdığı ortaya çıkıyor ve böylece serinin dördüncü bölümü de sona eriyor.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans
Açıklıyorum Mobil

Yorumlar

mrss._flower
6 ay önce

çok guzell harry potter inanilmaz surukleyicii gerçekten

1 0 Cevapla
esra_yildirim
6 ay önce

Eskiden çok izlerdim ama artık malesef pek bakamıyorum

1 0 Cevapla
Feyzakyaa_
4 ay önce

Serinin en iyi filmlerinden biri olduğunu söyleyebilirim çok fazla derece duygusal anlat ve arkadaşlar arası çatışmaların yaşandığı bir bölümdü e tabiki alastor moody unutmamak gerekir

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
tozluraflar
2 ay önce
Size harry potter serisinin 4. filmini anlatmak istiyorum. Harry, Ron ve Hermione Hogwarts'ta dördüncü yıllarına başlarlar. Karanlık Lord ve Ölüm Yiyenler hakkında garip bir rüya gördükten sonra, Harry Potter Weasley evinde uyanır ve çok geçmeden doğru yola çıkarlar. Maçtan sonra Ölüm Yiyenler kampa...
En çok beğendiğim film
En çok beğendiğim film
En çok beğendiğim film
+1