Çok başarılı bir ürün

Yldzunll
1 ay önce

Çok başarılı bir ürün

Çok başarılı bir ürün

Bugün sizlere iki üç sene kadar önce almış olduğum yüz temizleme cihazı hakkındaki düşüncelerimi aktaracağım öncelikle ben bu yüz temizleme cihazını a 101 den 35 TL civarında bir fiyata almıştım. Şuan ne kadar tam emin değilim ama çok da pahalanmadığını ümit ediyorum. Cihazı ilk aldığım günden itibaren düzenli olarak kullanmıştım ve gerçekten faydalı olduğunu anlamıştım fakat daha sonra hevesim kaçtı ve kullanmayı bıraktım arkadaşlar aldığıma pişman değilim ama keşke para verdiğim şeyi sürekli kullansaydım.

Çok başarılı bir ürün

Ürünü kullanma amacım cildimin tamamen temizlendiğini hissetmek istememdi. Ve amacıma uygun şekilde kullandım ben günde bir defa kullandım özellikle ince olan tarafı kullanmayı tercih ettim o kısmı daha çok seviyordum diğer kısmı da kullanıyordum fakat ince tarafın uç kısmı burun kenarlarına daha güzel girdiğini hissediyordum zaten foto da görüldüğü gibi üç kısımdaki yapı biraz daha kalın şekilde. O tam olarak neye fayda ediyor tam bilemiyorum ama siyah noktaların da yok olmasına faydalı olduğunu düşünerek aldım.

Çok başarılı bir ürün

Ben bu ürünü alırken daha deminlerde söylediğim gibi siyah noktalara da faydalı diye duymuştum veya kendim uydurdum bilemiyorum o kısımda pek faydasını gördüğüm söylenemez sadece bu cihaz ve yüz yıkama jeli veya köpüğü ile siyah noktalara çözüm olmuyor maalesef bu ürüne ek siyah nokta için özel tasarlanmış olan cihazdan almak da gerektiğini biraz geç anladım ama olsun yine de beni memnun eden bir ürün oldu o yüzden kötü bir yorum yapmak niyetinde değilim öveceğim bir ürün.

Çok başarılı bir ürün

Son olarak arkadaşlar ben ürünü tavsiye eidyorum denemek isteyenler alabilir ama dediğim gibi yüz temizleme için uygun siyah noktalar için bir etkisi olduğunu düşünmüyorum en azından benim cildimde azalma olmadı ona dayanarak bu yorumu yapıyorum. Belki sizin cildinizde etki gösterebilir veya kullandığım jel veya köpükten de kaynakli bir etki etmemiş olabilir bu ihtimaller hep var arkadaşlar. Ama yüzünuzu bebek gibi yapmasını ve tertemiz hissi vermesini istiyorsanız tavsiye edebileceğim bir ürün ben kendim memnun kaldım sizlerin de kalacağını düşünüyorum değerli arkadaşlar.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.