Mineral deposu

lavinya
1 ay önce

Mineral deposu

Mineral deposu

hepinize hayırlı akşamlar sevgili açıklıyorum dostları yine bir içecekle geldim karşınıza sizlerle olmak çok güzel size bir şeyler açıklamak insanı çok rahatlatıyor beni de çok mutlu ediyor arkadaşlar.şu an size çok severek içtiğim Beypazarı doğal maden suyunu anlatmak istiyorum. ben bu maden suyunu marketlerden 6'lı ya da bakkaldan tane hesabı alıyorum bugün aldığım Beypazarı doğal maden suyunun tekini evimizin yakınındaki bakkaldan tanesini 3 liradan aldım. ben sadesini tercih ediyorum meyveli olanları da vardı onlar da 4 liraydı.

Mineral deposu

arkadaşlar Beypazarı doğal maden suyunun ve başka maden sularının meyve aromalı olanlarını hiç sevemiyorum ve de içemiyorum onlar bana çok yapay ve gazoz gibi geliyor o yüzden ben hep sade olanını tercih ediyorum. sıcak yaz günlerinde maden suyunu içmek çok güzel oluyor arkadaşlar evde kendimiz limon sıkarsak daha güzel oluyor limonlusunu alırsam maden suyu hiç doğal gelmiyor ve çok şekerli geliyor o yüzden sade olanını tercih ediyorum. tabii sizi bilemem siz eğer meyve aromalı olanlarını seviyorsanız bu tabii bu tercih size kalmış.

Mineral deposu

ben maden suyunu çok sık alırım ama arkadaşlar bugün çok fazla adet de aldım maden suyunu çünkü benim kızım dışarıda bir küçük pet şişede su almış. sanırım su çok güneşte kalmış plastiğin tadı suya geçmiş ya da suyun içinde bir şey varmış tam olarak bilmiyorum kızım suyu içtiği an sudaki iğrenç tadı midesini bulandırmış ve istiğfar etmiş. o günden beri içemiyor ne hazır su ne de musluk suyu ne de çeşme suyu kesinlikle içemiyor içtiği tek şey Beypazarı sade doğal maden suyu.

Mineral deposu

maden suyu sağlığımız için çok faydalıdır içindeki bol miktarda mineral vücudumuza çok yararlıdır ben birkaç günde bir günde bir veya iki tane tüketiyorum ama hamile olduğum zamanlarda her gün günde bir tane içiyordum. Beypazarı doğal maden suyu yemeklerden sonra midede oluşan şişkinlik gibi rahatsızlıklara da çok iyi gelmektedir maden suyu kanımız için ciğerlerimiz için de çok faydalıdır ama şekerli olanlarını meyve aromalı olanlarını içmeyin arkadaşlar her şeyin sadesi her zaman en güzelidir doğal olanı da odur sizlere de onu tavsiye ederim görüşmek üzere hoşça kalın.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Llesya
1 ay önce

Bizde evde hep bulunuyoruz 😊

1 0 Cevapla
Muallime
1 ay önce

İçmekten ziyade börek yapımında çok başarılı bir ürün 🤗

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
GerçeğinYüzü8
1 ay önce
Merhaba arkadaşlar . Bugün yine sizlere harika bir üründen bahsedeceğim . Beypazarı maden suyunun bazı özelliklerinden , faydalarından bahsedeceğim .Ben çok sık mide rahatsızlığı yaşarım .Yediklerimi kolay hazmedemem ,bu yüzden çok sık bir şekilde maden suyu tuketirim . Diğer marka maden sularini da...
Rahat bir nefes için
Rahat bir nefes için
Rahat bir nefes için
+1