Gazli sıvı içecek - coca cola

Yeliz_p
1 ay önce

Gazli sıvı içecek - coca cola

Gazli sıvı içecek - coca cola

Coca Cola, dünyanın en popüler içeceklerinden biridir. 120 yıldan fazla bir süredir var ve hala güçlü. Şirket, içeceği 1886'da icat eden John Pemberton tarafından kuruldu ve tüm dünyada en çok tanınan markalardan biri haline geldi.Şirket, son yıllarda, tüketicilerin dikkatlerini daha sağlıklı alternatiflere çevirmesiyle birlikte kârlarında düşüş ve popülaritesinin azalmasıyla birlikte bazı zor zamanlar geçirdi. Ancak konu reklamcılık olduğunda Coca Cola, her yıl pazarlamaya 3 milyar doları aşan harcamasıyla hâlâ önde gelen şirketlerden biri. Ayrıca, şişelenmiş su ve meyve suyu gibi daha sağlıklı seçeneklere odaklanmalarını da artırdılar ve bunların eski ihtişamlarını yeniden kazanmalarına yardımcı olacağını umdular.Coca Cola, 100 yılı aşkın süredir piyasada olan popüler bir markadır. Ferahlatıcı tadıyla bilinir ve şirket imajını on yıllar boyunca korumayı başarmıştır. Coca Cola, 1886'da John Pemberton tarafından kuruldu, ancak 1894'e kadar ulusal bir marka haline gelmedi.

Gazli sıvı içecek - coca cola

Coca Cola, yüzyılı aşkın süredir varlığını sürdüren uluslararası bir şirkettir. Dünyanın en popüler ve en tanınmış markalarından biridir. Şirket, uzun bir inovasyon geçmişine sahiptir ve sektörde yenilikçi olmaya devam etmektedir.Coca Cola Company, 8 Mayıs 1886'da Georgia, Atlanta'da eczacı John Pemberton tarafından kuruldu. İçeceği, şu anda diyabet olarak bildiğimiz insanlara yardımcı olmak için bir ilaç olarak icat etti, ancak kısa süre sonra insanların onu tıbbi faydalarından ziyade tadı için içtiğini fark etti.Şirketin ilk ürünü, insanlara enerji verecek yeni bir içecek yaratmak için koka yapraklarının kola fıstığı özü ile karıştırılmasıyla oluşturulan Coca-Cola idi. “Coca-Cola” adı.

Gazli sıvı içecek - coca cola

Coca-cola, dünyanın en popüler markalarından biridir. En eski markalardan biridir ve bir yüzyıldan fazla bir süredir ev ismi olmuştur. Coca-Cola, dünya çapında 500'den fazla marka satan uluslararası bir içecek şirketidir.Şirketin merkezi Atlanta, Georgia'da bulunmaktadır. 1886'da Dr. John Pemberton ve John'un 1888'deki ölümünden sonra başkanı olan Asa Candler tarafından kuruldu. Coca-Cola ilk olarak eczanelerde gazsız bir çeşme içeceği olarak satıldı, ancak kısa süre sonra şişelerde olduğu gibi şişelerde de satışa sunuldu. soda çeşmelerinde dokunun. John Pemberton ve formülü Pemberton'dan son kuruşlarıyla satın alan Asa Candler tarafından icat edildi.

Gazli sıvı içecek - coca cola

Coca cola tüm dünyanın bildiği gazli sivi içecektir. Günümüzün çoğu insani coca cola icmekte ve sadece coca cola ismi olan markaları seviyorlar. Herkesin görüşü ve sevdiği şeyleri farklidir . Bazıları ise pepsi severken bazıları ise coca cola markasını sevmektedir. Ben hem pepsiyi hem de coca cola markası olan asitli içecekleri seviyorum. Her iki markanin asitli içeceklerini seviyorum . Ayrımcılık ta yapmıyorum her iki markanin da kendisine göre kendisini begendirecek bir özelliklere sahiplerdir. Coca cola da pepsi gibi baya güzel asitli bir içecektir.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

lavinya
1 ay önce

çok güzel bir açıklama olmuş

2 0 Cevapla
Llesya
1 ay önce

Coca Cola sağlıklı bir içecek hayatta olamaz

1 0 Cevapla
Bzeyneldane
1 ay önce

Almanya'dan gelen bir akrabamızın söyleşisinde denk gelmiştim Coca Cola'nın gerçekten insan vücuduna kattığı zararlara. Anlatılmak ile geçilmez ancak kolanın insan vücudunda açtığı ilk etkenlerden biri bağımlılık. Bu nedenle faydalı bir içecek olması beklenemez. Ayrıca yapılan gözle görülür bir deneyde de bir su bardağı kolayı, bir parça kırmızı etin üzerine döktüğünüzde belirli süre sonrasında koladaki asitin eti siyah bir renge dönüştürdüğünü görmüş olsanız asla tüketmezsiniz. Lütfen dikkat edelim.

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Demett06
4 hafta önce
Özellikle bu yaz aylarında serin bir lezzet arıyorsanız bence tam sizin için Coca Cola. Tabii ki çok tavsiye ettiğim bir ürün değil yani sağlığa zararlı etkileri bulunuyor çok şeker içeriyor asitli bir içecek ama yine de sofralarımızın vazgeçilmezi her yemekte içilen bir içecek zaten küçükten büyüğe...
Orijinal tat
Orijinal tat
Orijinal tat
+1
kaan_alkan
1 ay önce
Uzun yıllardan bu yana daha doğrusu çocukluğumuzun serinliği coca cola. Hiç değişmeyen tadı, yıllar geçtikçe üzerine ekleyerek daha da üst düzeylere çıkardığı vizyonuyla harika bir lezzet,anı kurtaran bir tat diyebilirim. En son bu gün öğle saatlerinde kendi mahallemde bulunan büfeden aldım. Buz gib...
Kesinlikle Tavsiye Ediyorum
Kesinlikle Tavsiye Ediyorum
Kesinlikle Tavsiye Ediyorum
+1
Serkancil
1 ay önce
Coco Cola dünyanın en çok bilinen markası, sudan sonra en çok içilen içecek coco cola. Dünyanın her yerine hatta Afrika'nın ilkel kabilelerine bile sorsan bilirler herhalde. Marka değeri en yüksek ürün. Satıyoruz ve içiyoruz. En çok sattığımız içecek coco cola. Diğer içecekler üç beş koli halinde ge...
120 yıllık efsane coco cola
120 yıllık efsane coco cola
120 yıllık efsane coco cola
+1