Kolay yemek

GerçeğinYüzü8
1 ay önce

Kolay yemek

Kolay yemek

Hayırlı günler dilerim herkese. Sevgili açıklıyorum arkadaşlarım Bugün nasılsınız ,İnşallah iyisinizdir. Ben de iyiyim . Bugün yepyeni bir incelemeyle karşınızdayım yine. Sizlere faydalı olacak ürünleri tanıtmaktan çok memnunum. Umarım sizler de bundan memnunsunuz. Bugünkü ürünümüz dardanel ton balığı. Yemeğiniz yokken, acilen yemeye ihtiyacınız varsa, çok acıkmışsaniz, hemen açıp yiyebileceğiniz çok kolay bir yemek. Hem pratik, hem lezzetli, hem de uygun. E daha ne olsun. Çocuklarınız evde yalnız mı, acıktılar mı, yemek yapamıyorlar, ısıtamıyorlar diyelim ki hemen açıp yiyebilecekleri çok pratik bir yemek.

Kolay yemek

Üstelik de Her çocuğun hemen hemen sevdiği bir yemek. Benim çocuğum asla balık koymaz ağzına, evde pişmesine de izin vermez, kokusundan çok rahatsız olur, ama dardanel tonu çok seviyor ve yiyor. En azından balık eksikliğini yaşamıyor. Balık zekayı güçlendirir, yüksek protein içerir. Kesinlikle bütün çocukların ve bütün insanların büyük küçük herkesin yemesi gereken bir yiyecek, bir deniz ürünü. İstediğiniz şekilde tüketebilirsiniz, isterseniz tabağa boşaltıp ketçap mayonez döküp yiyebilirsiniz, isterseniz ekmek arası yapıp üzerine Marul, salatalık, domates, soğan, ketçap, mayonez turşu arasına doldurup yiyebilirsiniz.

Kolay yemek

Dardanel tonu son kullanma tarihi dolana kadar dolapta bırakabilirsiniz. 4 derecenin altında saklamayın, yalnız açıldıktan sonra en fazla 2 gün içerisinde tüketmenizi tavsiye ediyorum. Bir de sızıntılı bombajli kutuları lütfen tüketmeyin. Onlar tehlikeli olabilirler. Ton balığının başka markaları da var ama ben dardanel tonunun daha tercih ediyorum ve tavsiye de ediyorum güzel yenebilecek bir balık türü. İçerisinde katkı maddeleri yok. Bitkisel yağlar yani ayçiçek yağlari, kanola yağı var ve tuz var bildiğim kadarıyla ve iri parçalı ton balıkları var başka da bir şey yok.

Kolay yemek

Dardanel ton balığını bütün marketlerde bulabilirsiniz arkadaşlar. isterseniz trendyol'dan veya diğer İnternet sitelerinden de temin edebilirsiniz. kolay bulunabilen bir ürün üçlü şekilde satılıyor 75 gram ,75 gram, 75 gram diye. 40 lira civarında olması gerekiyor. bence uygun 3 tane 75 gramlık bir ürünü 40 liraya almak Çok da pahalı değil diye düşünüyorum. Tabii bu benim fikrim pahalıdır diyenler de olabilir. Bazı şeyler görecelidir malum. Bugün de güzel bir inceleme yaptığımızı düşünüyorum, başka incelemelerde görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

esra_yildirim
1 ay önce

Güzel bir paylaşım olmuş emegınize saglık tebrikler

1 0 Cevapla
lavinya
1 ay önce

çok severim çok lezzetli 🤗

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.