Fiyat performans i-watch kol saati

arda_eren_kara
4 ay önce

Fiyat performans i-watch kol saati

Fiyat performans i-watch kol saati

Fiyat performans açısından çok kaliteli bir saat. Uzun yıllardır kullanıyorum hiç bir eskime olmadı, saat tamamen orijinal gümüştür. Saati bana bir arkadaşım önermişti onun kolunda görmüştüm ve bakmak için elime aldığımda gerçekten çok kaliteli bir ürün olduğunu anladım ve bende onun vasıtası üzerine saati kuyumcudan temin ettim. Dokusu her şeyi gerçekten çok kaliteli fiyatını tamamen hak eden bir ürün. Ayrıyeten en dikkat çekici tarafı su geçirmez özelliği var i-watch saatin. Almak isteyen herkese kendi deneyimim üzerine öneriyorum.

Fiyat performans i-watch kol saati

Saatin kordonu ve tüm yapısı tamamen gümüşten yapılmıştır. Uzun yıllardır kullanıyorum yıpranma ve ya hasar olmadı üzerinde. Saatin su geçirmez özelliği mevcuttur kendimde test etmiş bulundum ister istemez. Saat 2 yıl garantilidir ve gerçekten garantiye gittiği zaman orada ki çalışanlar işini gerçekten hakkederek yapıyorlar. Kısaca saat her yönden çok şık ve kaliteli. Bu saati kullanmamanız için hiç bir sebep yok. Saatten anlayan biriyseniz i-watch saatin ne kadar kaliteli ve fiyat performans ürünü olduğunu anlayacaktır.

Fiyat performans i-watch kol saati

Saati Annem 18. Yaş Günümde Almıştı. Çok pahalı markaların ürünlerine kafa tutacak kadar şık ve kaliteliydi bir kaç defa yere düşürdüm ve kol kısmı koptu garanti sürecinde hemen ilgilendiler. Saatimi onarıp bana geri verdiler üstelik birkaç gün içinde ayrıca saatimle birlikte denize de giriyorum su geçirme yada kararma olmadı. Fiyatının hakkını veren bir saat olduğunu kesinlikle söyleyebilirim gerek saat özellikleri olsun gerekse garanti sürecinde ilgilenen çalışanlar olsun her türlü yönden kesinlikle çok beğendiğim ve severek kullandığım bir saat.

Fiyat performans i-watch kol saati

I-watch saatin bütün genel yapısıyla ve ürünün gerçekten çok kaliteli oluşuyla bütün kullanıcılara gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Çünkü ürün gerçekten ne çok pahalı ne çok ucuz ve fiyatını gerçekten hak eden bir ürün yanılmıyorsam saatin şu an ki fiyatı 1100 TL olması gerekiyor tam emin olmamakla birlikte, ürün belki çoğu kullanılarak bu devirde pahalı gelebilir ama size şunu söylemeliyim ürünü aldığınız andan itibaren yıllarca ve yıpranmadan temiz şekilde kullanacağınıza emin olabilirsiniz. Ürünü tekrar ve tekrar tavsiye ediyorum.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

4 ay önce

Guzel ve sade tam istedigim sekilde

1 0 Cevapla
arda_eren_kara
4 ay önce

@ adlı kullanıcıya cevaben;

Teşekkürler yorumunuz için

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.