hasanak
hasanak
1 ay önce

Gürültü Önleyici Sennheiser 450BT

1.5 yıldır sahibi olduğum ürünümle ilgili yeterli deneyim kazandığımı düşünmem bu yazıyı yazmama sebep oldu. Sanırım Sennheiser kalitesinden bahsetmeme gerek yok. Daha öncesinde 1 yıl kullanmış olduğum HD-350 BT cihazımın bozulması sonucu bu cihaza sahip oldum. Cihazı incelemeden önce teknik destek ağıyla ilgili teşekkürlerimi buradan birdirmeyi kendime borç sayarım.

Gürültü Önleyici Sennheiser 450BT

Bozulan 350 BT model cihazımı garantiye göndermem akabinde teknik servis çok kısa süre içerisinde geri dönüş sağladı. Bu yönden tebriklerime eklemek istediğim asıl husus, yeni cihazımın takdir edeceğiniz üzere üst modeli olan 450 BT olması oldu. Stokta bittiği için cihazımın bir üst modeli herhangi bir bedel talep edilmeden tarafıma yine en kısa sürede teslim edilmiştir.

Gürültü Önleyici Sennheiser 450BT

İncelemeye geçecek olursak, cihazımdan genel itibariyle memnun olduğumu belirtim. Kulağı tam sarıp çevreleyen yumuşak yapısıyla oldukça ergonomik bir kullanım sunuyor. Dış yapısının da oldukça şık bir tasarıma sahip olduğunu söyleyebilirim.

Bir önceki modeli olan 350 BT ye göre en büyük farklılığı sanırım, gürültü önceliyici özelliğinin eklenmesi olmuş. Dış seslerden arınıp, tam anlamıyla kendinizi müziğin ahengi içerisinde kaybolurken buluyorsunuz. Ancak outdoor kullanımlarımda gürültü önleyici sistemin kusursuz çalışmadığını da eklemek isterim. Benim kulağımın hassaslığından da kaynaklanıyor olabilir, ancak yüksek dış seslere karşı çok koruma sağlayamadığıda açık.

Gürültü Önleyici Sennheiser 450BT

Ürünle ilgili göze çarpan bir diğer özellik tasarımı. Katlanır yapısı sayesinde çok az yer kaplamasının yanı sıra, bu kadar fonksiyonu yerine getiren bi cihazın bu kadar esnek bir yapıya sahip olmasıda, benim ayrıca gönlümü kazanmış bir husus. Kablolu kullanımca kilit jack olmasıda orjinal bir hava katıyor. Jack tam oturmadan düzgün ses alamıyorsunuz ayrıca kendiğinden çıkmıyor çekerek filan.

Gürültü Önleyici Sennheiser 450BT

Olumsuz taraflarından bahsedelim birazda. Öncelikle benim gibi spor aktiviteleriyle çok vakit harcayanlar için uygun bir cihaz olmadığını hemen belirtim. Her ne kadar rahat bir sünger yapısı da olsa, aktivite esnasında su gibi ter olmanızda kaçınılmaz. Bluetooth bağlı ses kalitesi ve baslarıda oldukça doyurucu ama dediğim gibi bir aktivite yapmıyor olmanız gerekiyor.

Gürültü Önleyici Sennheiser 450BT

Kaliteli ve temiz ses arayışınızı fazlasıyla karşılayacak bu cihazı, fiyat olarak hakettiği konumda görüyorum. Alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum.


hasanak
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Ttec Kumandalı ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık 2KM111RA Ttec Kumandalı ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık 2KM111RA
Ttec Kumandalı ve Mikrofonlu Kulakiçi Kulaklık 2KM111RA 0 inceleme var
Kikc ET600 7.1 Surround Stereo, Gaming Oyuncu Kulaklığı ET600 Kikc ET600 7.1 Surround Stereo, Gaming Oyuncu Kulaklığı ET600
Kikc ET600 7.1 Surround Stereo, Gaming Oyuncu Kulaklığı ET600 0 inceleme var
HP DHE-8010 Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık HP DHE-8010 Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık
HP DHE-8010 Işıklı Mikrofonlu Gaming Oyuncu Kulaklık 0 inceleme var
Runmus K2 Serisi PC PS4 Xbox One Uyumlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından) Runmus K2 Serisi PC PS4 Xbox One Uyumlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından)
Runmus K2 Serisi PC PS4 Xbox One Uyumlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından) 0 inceleme var
EKSA E900 USB 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından) EKSA E900 USB 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından)
EKSA E900 USB 7.1 Surround Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı (Yurt Dışından) 0 inceleme var