Bakım ve güzellik bir arada

gokselber
11 ay önce

Bakım ve güzellik bir arada

Herkese merhabalar!  Uzun süre önce, fondöten arayışı içinde bulunduğum bir dönemde; arkadaşım vesilesiyle kullanmaya başladığım bu fondöten; hayatımın vazgeçilmez fondöteni oldu. Ben çok cilt sorunları yaşayan ve cildinde inanılmaz hassasiyet yaşayan bir insandım. Bildiğiniz üzere fondöten sürmeden önce, yüzümüzü nemlendirmek zorundayız.

Bakım ve güzellik bir arada

Nemlendirdikten sonra bile cildim pul pul dökülür, fondöten hiç güzel durmazdı. Ta ki bu fondöten hayatıma girene kadar... İlk sürmeye başladığımdan beri farkı hissettim. Gelin, L'Oreal Paris True Match Bakım Yapan Fondöten 1r Rose İvory ürününü biraz daha yakından inceleyelim.

Bakım ve güzellik bir arada

Bu Fondötenin en güzel vaatlerinden biri, kesinlikle cildimize bakım yapacak olması. Fondötenin, içindeki iyileştirici moleküller sayesinde tamamıyla doğal rengimize uyum sağlayan bir yapısı mevcut.

Bakım ve güzellik bir arada

Cildimize sürdüğümüzde; homojen bir şekilde dağılıyor olması, tüm yüzümüzün eşitlenmiş bir renk görünümüne; çokta bir çaba sarf etmeden ulaşmasını sağlıyor. L'Oreal Paris True Match Bakım Yapan Fondöten 1r Rose İvory ürününü sürdükten sonra, yüzümüzde adeta hiçbir şey yokmuş gibi gözüküyor. O kadife yapısı sayesinde doğal bir bitiş elde etmiş oluyoruz.

Bakım ve güzellik bir arada

L'Oreal Paris True Match fondöteninin içeriğinde, aloe vera özleri ve antioksidanlar barındırıyor. Bu sayede cildimiz, sağlıklı ve canlı görünümüne kavuşuyor. Fondötenin uygulaması son derece basit, ister elinizle ister fırçayla veya süngerle bile inanılmaz uyumlu oluyor. Cildimize tampon ve yuvarlak hareketlerle uygulamanız, en iyi sonucu verecektir. Fondöten oldukça güzel bir kapatıcılığa sahip, sürmeyi bitirdikten sonra o yumuşacık ve canlı bir yüz görünümü görenleri hayran bırakmaya yetiyor.

Bakım ve güzellik bir arada

 Bir fondötenin, hem cilt bakımı yapıyor olması ve uzun saatler cildinizde sabit kalıp, yeterince iyi bir kapatıcılığa sahip oluyor olması; çok pahalı olacak anlamına gelmediğini öğretiyor bize bu güzel ürün. Oldukça ulaşılabilir fiyatlarda olması ve çok uzun süre dayanıyor olması; herkes tarafından cazip hale geliyor. Bu fondöten hangi cilt renginde olursanız olun, mutlaka kendinize uygun rengi bulmanıza; tam 30 farklı renk seçeneğiyle, fırsat sunuyor. Sizde hem cildime bakım yapayım hem de çok güzel bir fondötenim olsun diyorsanız; L'Oreal Paris True Match Bakım Yapan Fondöten 1r Rose İvory ürününe mutlaka bir şans verin derim! 


5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.