Müthiş bir uygulama kesinlikle okuyun

Neverever1985
3 ay önce

Müthiş bir uygulama kesinlikle okuyun

Müthiş bir uygulama kesinlikle okuyun

Selamlar arkadaşlar bu indiremem de sizlere fiziki belgelerin nasıl pdf'e dönüştürüleceğini nasıl bilgisayarınıza ve telefonunuza aktaracağınızı muhteşem bir uygulama aracılığıyla yapabileceğinizi anlatacağım. Uygulamamızın ismi CamScanner. CamScanner uygulaması birkaç yıl önce app store'da ve Google play'de yüklenebilir hale geldi. Hem ücretsiz hem de premium yani ücretli kullanım alanları olan kem uygulamasının ne işe yaradığını biraz inceleyelim hadi. CamScanner belgelerimizi fiziki dosyalarımızı PDF dönüştürebilen tebrik kartı hazırlayabilen ve hatta QR kodu okuyabilen bir uygulama. Peki nasıl çalışıyor?

Müthiş bir uygulama kesinlikle okuyun

Bir belgeyi fotoğraf çekip bilgisayara yönlendirmek normalde zor bir iştir çünkü belgeyi çekerken fotoğrafı istenmeyen başka nesneler girebilir belgeyi istenilen netlikte çekemeyebiliriz eğri büğrü olabilir veya ışık çok fazla veya az olabilir ve belgenin üzerindeki yazılanlar tam olarak okunmayabilir bu tip çok fazla sorunla karşılaşabiliriz bir belgeyi çekerken telefonumuzla. İşte kendisi uygulaması Tam da bu noktada devreye giriyor bir belgeyi tamamen yakalayarak köşelerden ayarlayabilme özelliğine sahip ve belgeyi eğri yani soldan sağdan vesaire gibi çeksek bile belgeyi tam olarak düz bir düzlem üzerine getiriyor ve bu şekilde üzerindeki tüm yazıları da netleştirerek tarama yapıyor.

Müthiş bir uygulama kesinlikle okuyun

Bunun için uygulamayı açtığımızda sağ altta bulunan kamera butonuna basıyoruz ve kameramızı açarak belgeyi görüntüye alıyoruz sonrasında çekiyoruz ve uygulama belgenin köşelerinden yakalayarak Bizim de onayımızla düzeltmeye başlıyor ve pdf formatına dönüştürüyor şu anki uygulamada artık jpg formatına da dönüştürebilme özelliği var ve birçok yeni özellik de eklenmiş durumda uygulamaya. Bu uygulama ile kimliğinizi tarayabilir diplomalarınızı tarayabilir ve bilgisayarınızı aktarabilirsiniz örneğin veya iş yerinde acilen iletmeniz gereken bir belge var ve bunu hemen karşı tarafa iletebilirsiniz.

Müthiş bir uygulama kesinlikle okuyun

Uygulamayı başlattığınızda resmi iyileştirme modunu da görebilirsiniz böylelikle kötü çıkan eski fotoğrafları veya aile yadigarlarınızdan kalan çok eski fotoğrafları da kms canner uygulaması ile yepyeni bir hale dönüştürebilirsiniz. Fotoğraflarınızı word formatına dönüştürebilir, soru bankası olan kitaplarınızdaki sayfaları yine buna uygun olan mod da tarayabilirsiniz. Eğer tarayacağınız belge birden fazla ise örneğin 10 sayfalık bir belgeyi tarayıp birleştirmek istiyorsanız yine kendisi gene uygulamasında Bu da mümkün hepsine sırasıyla taradıktan sonra bunları aynı PDF de birleştirip mailinize gönderebiliyorsunuz örneğin. Çok çok yararlı çok kullanışlı bir uygulama kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim Çok işinize yarayacağını düşünüyorum. Bir sonraki incelemem de görüşmek üzere kendinize iyi bakın.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.