senayaz
senayaz
1 ay önce

Yanıklara Elveda

Güneş kremleri kadar önemli bir diğer ürün kesinlikle güneş sonrası koruma ürünleridir. Bunun için cildimize doğru ürünü seçmek tabi ki çok önemli. Benim tercihim Güneş Sonrası Koruma - Soleil Protect After Sun 200 ml ürün oldu. İyi ki almışım. O kadar memnunum ki kelimelerle anlatamam. Yine de size bu harika üründen bahsetmek istiyorum. Kokusu, yapısı çok güzel.

Yanıklara Elveda

Özellikle güneş sonrası oluşan cilt hassasiyetine birebir. Güneşte çok yandığımda bile hassas cildime ilaç gibi geliyor. Asla yapış yapış bir his bırakmıyor. Çok güzel bir şekilde hemen emiliyor. İçerisinde bulunan aloe vera sayesinde cildi ferahlatıyor. Güneşe maruz kalan cildin onarılmasına yardımcı olarak yatıştırıyor. Ayrıca cildin kaybettiği nemi de yağlı his bırakmadan tekrar kazandırıyor. Bu sayede cildimin kurumasının, tahriş olmasının ve cansızlaşmasının önüne geçiyorum. Pamuk gibi oluyorum. 

Yanıklara Elveda

 Güneş Sonrası Koruma - Soleil Protect After Sun 200 ml formülünde bulunan bir diğer madde olan E vitamini, ciltteki UV hasarını azaltmaya yardımcı oluyor ve cildin koruyucu bariyerini güçlendiriyor. Bu sayede güneşe bağlı yaşlanmanın da önüne geçiyoruz. Tüm bunların dışında güneş sonrası koruma krem soyulmayı önleyerek bronzluğumuzun da daha uzun süre kalmasına yardımcı olur. Ayrıca ağırlık hissi yapmayan bu ürünün dokusu o kadar güzel ki süt gibi kolay sürülüyor. Güneş sonrası matlıktan beni arındırarak cildimi ışıl ışıl yapıyor. 

Yanıklara Elveda

Güneş kremleri kadar cildimiz için önem teşkil eden bu ürünleri siz de rutininize eklemelisiniz. Tüm bu özellikleri tek bir üründe sahip olmanın yanında oldukça uygun fiyatına da çok şaşıracaksınız. Kalitesi asla tartışılmaz. Bu kaliteye bu fiyata sahip olmak beni çok mutlu etti. Artık başka markalara servet harcamaya gerek kalmıyor.

Yanıklara Elveda

Şiddetle tavsiye ettiğim Güneş Sonrası Koruma - Soleil Protect After Sun 200 ml üründen siz de muhakkak denemelisiniz. Tam bir fiyat performans olan bu ürün asla kaçmaz. Bu özelliklerle tanıştıktan sonra ürünümün bitmesine fırsat veremeden eve stok yapıyorum. Benim güneş sonrası vazgeçilmezim olan hatta makyaj altıma da kullandığım bu efsane üründen memnun kalmamak mümkün değil. 


senayaz
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var