gulsenoz
gulsenoz
1 ay önce

Farmasi Göz Kalemi Şans Verin Sonuçları Sizi Şaşırtacak

 Ben Farmasi Express siyah göz kalemi kullanıyorum ve hala çok memnunum benim bir çok ürün denememe rağmen gözlerim hassas olmasından kaynaklı; akma, dağılma ve göz kaşıntısı, kızarma gibi sonuçlarla karşılaştım. Daha sonra Farmasi Express'i keşfettim ve bütün kaşıntı, kızarıklık gibi alerjik reaksiyonlardan kurtuldum.

Farmasi Göz Kalemi Şans Verin Sonuçları Sizi Şaşırtacak

Ayrıca çokça eşime dostuma gönül rahatlığıyla önerdiğim bir ürün olmuştur. Onların geri bildirimi de oldukça olumlu olmuştu. Sizde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem hesaplı hem de her cebe uygun bir ürün olmasına rağmen oldukça kaliteli ve %100 orijinaldir. Sıkça indirime giren ürünlerden bir tanesidir. Bu ürünü kolayca temin edebilir bulmakta zorluk çekmezsiniz.

Farmasi Göz Kalemi Şans Verin Sonuçları Sizi Şaşırtacak

 Bazı makyajlarda likit eyerliner yerine Farmasi Express siyah göz kalemi tercih daha doğru olur. Göz kalemi göz kapağının ortasında başlayarak kirpik diplerinden dışa doğru hafifçe kalınlaştırılarak sürülebilir. Böylece düşük göz kapağını engellemiş olabilirsiniz. Aynı zaman da alt kirpikleri dibine ve gözün bitiş kısmına kadar kalınlaştırılarak sürülebilir.

Farmasi Göz Kalemi Şans Verin Sonuçları Sizi Şaşırtacak

Siyah göz kalemi; göz kapağının katlanma kısmının biraz üst kısmına eyerliner ile paralel şekilde kullanabilirsiniz. Böylece gözünüz daha büyük ve görkemli görünecektir. Bu göz kalemiyle buğulu gözler, kedi gözleri gibi rahatlıkla yapılabilir aynı zamanda kaşlar içinde kullanabilirsiniz. Yumuşak ucuyla sürmesi oldukça kolay ve güzel bir kalemdir.

 Bir kadının olmazsa olması güzelliğidir. Güzelliğin başında da güzel bir bakım ve makyajıdır. Makyaj yapan kadın kendini daha güvende ve daha göz kamaştırıcı hisseder ve kendinden emindir. Yere ayakları sağlam basar. Bütün bunları hissederken de rahat olmalıdır. Mesela göz kalemi akmamalıdır ya da gözüne zarar vermemelidir ki girdiği ortam da evi kadar rahat ama bir o kadar da göz kamaştırıcı olmalıdır.

Farmasi Göz Kalemi Şans Verin Sonuçları Sizi Şaşırtacak

Bu sebepten diğer makyaj malzemesi ürünleri kadar göz kalemi de o kadar önemlidir. Farmasi Express siyah göz kalemi ile kendinizi eviniz kadar rahat bir o kadar da güzel gözlerinizle gözleri üstünüze toplayacaksınız. Bu sebeple kendiniz ve gözleriniz için Farmasi Express'in en uygun ürünlerden birisi olduğunu düşünüyorum. 

gulsenoz
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var