mercandan
mercandan
1 ay önce

İkisi bir arada süpürge.

   Selam arkadaşlar sizinle paylaşmak istediğim bir ürün var. Bahsedeceğim ürün Rowenta Row Rh5119tr Air Force 2in1 Dik rh5119. Her evde mutlaka bir elektrikli süpürgeye ihtiyaç vardır. Halen kullanmakta olduğum ürün hakkında bilgi paylaşımı yaparak daha sağlıklı hareket etmenizi ve karşılaşabileceğiniz olumlu olumsuz durumların neler olacağını aktaracağım. Tabii ki bunu yaparken bir tüketici olarak üründen beklentilerimi ve beklentilerim karşısında aldığım/alamadığım performansı açıklamaya çalışacağım.

İkisi bir arada süpürge.

   Ürün ergonomik tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Dikey süpürge olarak kullanılmasının yanından aynı zamanda el süpürgesi olarak da kullanma imkanı sunmak için tasarlanmış. El süpürgesi entegre biçimde dizayn edilmiş. Uzun dikey çekim aparatını çıkararak elektrikli süpürgeniz, el süpürgesi olarak kullanıma hazır duruma geçiyor. Yani yapmanız gereken tek şey uzun aparatı çıkarmanız. Ürünün kutusunda çıkan aparatları başlık kısmına yerleştirerek kullanmak istediğiniz alana uygun olanı yerleştirip süpürme işlemine geçebiliyorsunuz.

İkisi bir arada süpürge.

  Toz torbasız olarak tasarlanan ürünün çekim gücü 750 watt. Bu 750w güç, 2000w güce denk gelen bir çekim gücüne sahip. Çekim gücünü denemek için birçok zeminde süpürme işlemi gerçekleştirdim. Aldığım sonuç içimi rahatlattı. Çünkü beklediğimden daha iyi bir performans aldım.

İkisi bir arada süpürge.

Yüksek performansın yanında kullanılan malzeme kalitesi açısından da tatmin edici.Ürünün tutuş/kavrayış kısmını da ele almak istiyorum. Tek elle kolay bir şekilde kavrayabildiğiniz için manevra kolaylığı sağlıyor. Üründe güzel ve basit bir şekilde tasarlanmış taşıma kolu mevcut.

İkisi bir arada süpürge.

Toz haznesinin kapasitesi 1,2 litre. Bu da uzun süreli temizlik için ideal diyebilirim tabii bunu söylerken üç odalı evde kullandığımı belirtmek isteri. Tek seferde tüm evi temizleyebiliyorum. Delta başlığı ile köşe temizliğini kolaylaşıyor. 6 metre kablo uzunluğuna sahip ki bence yeterli uzunluk.

İkisi bir arada süpürge.

Toz haznesini kolayca temizleyebiliyorsunuz. Süpürme işlemini geçekleştirdikten sonra kolayca toz haznesinden filtresini çıkarıp suyla temizleyerek 24 saat kurumasını bekledikten sonra tekrar kullanıma hazır hale geliyor.

İkisi bir arada süpürge.

Toz haznesini çıkarırken dikkatli olmanızı öneririm. Ürünün belki de olumsuz olarak nitelendirebileceğim yanları ise; temizleme kısmı diyebilirim. Çünkü tozla kaplı olduğundan tozlar uçuşabiliyor ve temizlik esnasında filtrede biriken tozları ayıklamak uğraşmanıza neden oluyor.

İkisi bir arada süpürge.

Bir diğer olumsuz yan da koltuk ve kanepe altlarını temizlerken cihaz dik olarak tasarlandığından süpürme işlemini tam yapamıyorsunuz. Süpürme işlemini yaparken boş bir alanda yapmanız gerekiyor. Çekimi engelleyecek bir eğimde kullandığınızda emiş gücünden tam verim alamıyorsunuz.

İkisi bir arada süpürge.

  Ayarlanabilir güç düğmesi cihazın ön kısmada bulunuyor. Son seviyedeki çekim gücüyle oluşan ses rahatsız edici bir yükseklikte değil (78 dB). Ürünün hafif olmasının yanında dik durabilmesi kullanım sonrası muhafaza edeceğiniz alanda fazla yer kaplamaması açısından güzel. İlk defa dik süpürge kullanacaklar ilk başlarda zorluk çekebilir ama alıştıktan sonra ne kadar kullanışlı olduğunu göreceksiniz.

İkisi bir arada süpürge.

  Fiyatının yanında malzeme kalitesi, temizliği, kapladığı alan, ses ve emiş gücünün beklentilerinizi ne yönde tatmin edeceğini veya tatmin etmeyeceğini deneyim sahibi olduktan sonra sizinle paylaşarak fikir edinmenize yardımcı olacağını düşündüğüm bir biçimde yazma ihtiyacı hissettim. Sonuç olarak markası, modeli ne olursa olsun gerçek tüketici deneyimleri her tüketici için dikkat edilen bir durum.

İkisi bir arada süpürge.


mercandan
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Pfaff creative 3.0 bilgisayarlı dikiş ve nakış makinesi Pfaff creative 3.0 bilgisayarlı dikiş ve nakış makinesi
Pfaff creative 3.0 bilgisayarlı dikiş ve nakış makinesi 0 inceleme var
Singer C430 Dikiş Makinası Singer C430 Dikiş Makinası
Singer C430 Dikiş Makinası 0 inceleme var
Juki HZL-355 26 Dekoratif Dikiş Desen Programlı Mekanik Ev Tipi Dikiş ve Piko Makinesi Juki HZL-355 26 Dekoratif Dikiş Desen Programlı Mekanik Ev Tipi Dikiş ve Piko Makinesi
Juki HZL-355 26 Dekoratif Dikiş Desen Programlı Mekanik Ev Tipi Dikiş ve Piko Makinesi 0 inceleme var
Kingtex MT-4550P-048/PSSM/PMD 50 İğne Jakarlı Büzgülü Lastik Süs Dikiş Makinesi Önden Lastik Vericili İğne Pozisyonlu Kingtex MT-4550P-048/PSSM/PMD 50 İğne Jakarlı Büzgülü Lastik Süs Dikiş Makinesi Önden Lastik Vericili İğne Pozisyonlu
Kingtex MT-4550P-048/PSSM/PMD 50 İğne Jakarlı Büzgülü Lastik Süs Dikiş Makinesi Önden Lastik Vericili İğne Pozisyonlu 0 inceleme var
Kingtex CXM2000-0-356M-UCP-X1 Mekatronik Direct Drive Burunlu Reçme Makinesi Kingtex CXM2000-0-356M-UCP-X1 Mekatronik Direct Drive Burunlu Reçme Makinesi
Kingtex CXM2000-0-356M-UCP-X1 Mekatronik Direct Drive Burunlu Reçme Makinesi 0 inceleme var