batubatu
batubatu
1 ay önce

Yopigo markasını denemelisiniz.

Evet arkadaşlar bahsedeceğim ürün genellikle önyargıyla baktığımız, satın alıp denemek için boşa harcayacak paramız olmadığından tereddüt ile yaklaşılabilecek bir ürünü size açıklıyorum. Genellikle bildiğimiz markaların ürünlerini alıyoruz ve kullanıyoruz. Fiyat açısından doğal olarak fazla ödemeyi gözden çıkarıyoruz. Şimdi sizlere anlatacağım ürünün markasını pek sık duymadım deneyimleme sahibi de olmadım. Ancak bu genel bir araştırma yaptıktan sonra aldığım ürün hakkında deneyimlememi sizlerle paylaşacağım.

Yopigo markasını denemelisiniz.

Yopigo markasının tıraş bakım setini araştırmakla başladım. V-055 Galaxy X Power Şarjlı Traş Makinesi Saç Sakal Tıraş Makinası Erkek Bakım Seti almakta karar kıldım tabi bu kararı almamda kullanıcı deneyimlerinin yanı sıra fiyat ve performans açısından nasıl bir etkileşim aldığımı, bir tüketici olarak nelere dikkat ettiğimi, beklentilerim neler olduğunu nasıl sonuç ile karşılaştığımı belirteceğim.

Yopigo markasını denemelisiniz.

Marka Çin den ithal edilen, saç ve tıraş makinelerinin yanı sıra ateş ölçer gibi ürünlerin markası.Bir çok sitede markanın ürünleriyle karşılaşabilirsiniz. Tıraş makinesi konusunda ilk kez pek duymadığım bir markanın ürününü satın aldım. Hem fiyat açısından uygundu hem de kullananların deneyimleri açısından cazip geldi. İşin aslı tıraş makinem bozulduğu için önce düşük fiyatlı ürünlere baktım.

Yopigo markasını denemelisiniz.

Üründe iki kademeli hız ayarlama modu var. Kutu içerisinde 4 farklı başlık, temizleme fırçası, yağ ve şarj kablosu çıkıyor. Şarj adaptörü kutuda gelmiyor. Usb girişli kablo olduğundan sorun etmedim sonuçta usb girişi olan her başlık uyuyor gerçi bilgisayardan da şarj edilebilir. Şarj göstergesi olması açısından olumlu.

Yopigo markasını denemelisiniz.

Ürünü ilk aldığımda içindeki şarjı bitirip tam şarj olana kadar bekledim tavsiye edilen kullanımda bu şekilde. Tam şarj ile 120 dakikaya yakın bir süre kullanabiliyorsunuz. Üründeki ses seviyesi rahatsız etmiyor ve titreşim hassasiyeti de makul seviyede.

Yopigo markasını denemelisiniz.

Malzeme kalitesine gelecek olursam ortalama seviyede diyebiliriz ama bunu söylerken fiyatla ilişkilendiriyorum. Tıraş esnasında tahriş, kızarıklık gibi durumlarla karşılaşmadım. Şunu belirtmeden geçmek istemiyorum sakal tıraşı için başlık sayısı yeterli gelmeyebilir. Demir başlığıyla tıraş oluyorum sıfıra yakın bir kısalıkta kesiyor. Takılma, kesik yaşamadım üründe.

Yopigo markasını denemelisiniz.

Tabii ki bu takılma saç ve sakal yapısına göre değişiklik gösterebilir. Profesyonel tıraş makinesi olduğu için sorun yaşanacağını sanmıyorumç. Saç ve sakal kesiminde kullanabiliyorsunuz. Bıçaklarında bir sorunla karşılaşmadım düzenli olarak temizliyorum, kutu içerisinden gelen yağı da cihazın temizliğini yaptıktan sonra kullanmanızı tavsiye ederim. Tıraş olmadan öncede bıçaklarınızı yağlamanızı öneririm.

Yopigo markasını denemelisiniz.

Ürün sadece kuru kullanım için tasarlanmış. Kayma yapmayan ve kolay kavranması açısından ise güzel tasarlanmış. Zaten şık bir görünüme sahip. Fazla para ödemek istemiyorsanız, verdiğim paranın karşılığını almak istiyorsanız üstelik aman aman paralar harcamak istemiyorsanız bu ürün tam size göre. Garanti konusuna da değinmek istiyorum. 2 yıl ithalatçı garantili olarak geliyor. İndirimdeyken aldığım için son derece memnun kaldım. Tekrar almak istedim ancak fiyat iki katına çıkmıştı. Özellikle indirimdeyken yakalarsanız kaçırmayın.


batubatu
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Eragon 4 Başlıklı Boyun Bel Sırt Ayak Omuz Karın Bacak Masaj Aleti Eragon 4 Başlıklı Boyun Bel Sırt Ayak Omuz Karın Bacak Masaj Aleti
Eragon 4 Başlıklı Boyun Bel Sırt Ayak Omuz Karın Bacak Masaj Aleti 1 inceleme var
Mustela Nemlendirici Yatıştırıcı Vücut Sütü Mustela Nemlendirici Yatıştırıcı Vücut Sütü
Mustela Nemlendirici Yatıştırıcı Vücut Sütü 1 inceleme var
Golonya Kolonyaları Set Golonya Kolonyaları Set
Golonya Kolonyaları Set 1 inceleme var
Braun Face Yüz Temizleme Cihazı Yedek Fırça Başlığı Güzellik Süngeri 2'li Paket SE80-b Braun Face Yüz Temizleme Cihazı Yedek Fırça Başlığı Güzellik Süngeri 2'li Paket SE80-b
Braun Face Yüz Temizleme Cihazı Yedek Fırça Başlığı Güzellik Süngeri 2'li Paket SE80-b 0 inceleme var
Buyfun Ev Kullanımı Ipl Kalıcı Tüy Alma Flaş Lambası Makinesi Buyfun Ev Kullanımı Ipl Kalıcı Tüy Alma Flaş Lambası Makinesi
Buyfun Ev Kullanımı Ipl Kalıcı Tüy Alma Flaş Lambası Makinesi 0 inceleme var