Çocuklu aileler için muhteşem bir otel

Neverever1985
7 ay önce

Çocuklu aileler için muhteşem bir otel

Çocuklu aileler için muhteşem bir otel

Marmaris'te tatil yapabileceğiniz harika bir otel önerim var şimdi size. İsmi Turunç Otel ve bu otel tüm yıl açık arkadaşlar. Otelin harika bir konsepti var. Muhteşem havuzları var, temizliği harika ve her yönden gerçekten bayıla kaldık otelde. Tamamen çocuk dostu olan bir otel dizayn etmişler gerçekten. Ellerine sağlık yapan ve dizayn eden herkesin. Biz bir tane çocukla gittik ama 2 çocuklu aileler de çok rahat ettiklerini söylediler. Standart odalarında bir tane çift kişilik bir tane de tek kişilik yatakları mevcut. Böyle tutabiliyorsunuz odalarını ve bizim tuttuğumuz odada balkon da vardı.

Çocuklu aileler için muhteşem bir otel

Gerçekten manzarası muhteşemdi hem havuzu görüyorduk hem de denizi görüyorduk hem de muhteşem bir doğa ve dağ manzarası vardı hepsi bir aradaydı. Odamızda tamamen ücretsiz olarak wi-fi hizmeti de mevcuttu. Televizyonunun kanalları da tamamen çekiyordu. Uydu yayını yapıyor televizyonları. Odada su ısıtıcısı çay ve kahve servisleri ve bardakları olması da çok güzel bir özellik gerçekten. Özellikle su ısıtıcı olması çocuklu ve bebekli aileler için çok elzem bir durum çünkü geceleri mama yapmak için su ısıtmanız gerekebiliyor.

Çocuklu aileler için muhteşem bir otel

Ben yanımda götürmek zorunda kalmadım. Bu sayede genellikle gittiğim yerlere eğer yoksa diye kettle götürmek zorunda kalıyorum. Odalarda merkezi klima var ama merkezi klimalar genellikle iyi çalışmaz diye düşünürüm Ben hep ama bu otelde gerçekten harikaydı. Çok memnun kaldık soğutmasını da çok güzel yapıyordu. Odada minibar mevcut içerisinde su ve diğer birkaç tane alkollü içecek de var. Biz buradan hiç kullanmadık çünkü dışarıdan birkaç şişe su alıp odamıza depoluyorduk. Ayrıca odanın kendi içerisinde bir tane de kasa mevcut eğer ki kullanmak zorunda kalırsanız bunu da ücretsiz olarak kendi şifrenizi oluşturup değerli eşyalarınızı kilitleyebiliyorsunuz.

Çocuklu aileler için muhteşem bir otel

Ben kullanmadım şahsen ama mevcut olması da artı bir yönü. Banyosuna ve tuvaletine gelince bunlar da gayet temizdi, banyonun büyüklüğü de yeterliydi bir otelden beklenebilecek şekilde. Havluları, el havluları, tuvalet kağıtları gayet yeterli olarak verilmişti bize, tekrardan istememize gerek kalmadı hiçbir zaman. Oda temizliğini de istediğimiz zaman yapıyorlardı. istemediğimiz zamanda kapıya kağıdına asıp istemiyoruz diye yazıyorduk. Eğer isterseniz her gün temizliğe gelebiliyorlar. Otelde 4 tane büyük havuzu var ve birçok da çocuk havuzu mevcut. Aquapark park da mevcut otelin gerçekten biz bayıla bayıla yüzdük, eğlendik, çocuğumuz da harika şekilde eğlendi. Otel gerçekten muazzam gidip gözünüz kapalı kalabilirsiniz arkadaşlar.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Mazlum2147
7 ay önce

Bütçe dostu güzel bir yaşam

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.