Ebruli22
Ebruli22
1 ay önce

Garnier Besleyici Çift Fazlı Micellar Temizleme Suyu Hakkındaki Görüşlerim

Arkadaşlar merhaba ben bu ürünü kullanmadan önce Bioderma'nın micellar suyunu kullanıyordum onun fiyatı daha pahalıydı bu ara çok bütçe ayıramıyorum geçen gün arkadaşımda gördüm daha öncede Garnier'in günlük makyaj kullanımı için tasarladığı micel tanecikli micellar kusursuz makyaj temizleme suyunu kullanıyordu bunu daha çok beğendiğini söyledi.

ben de denemek istedim ve henüz ilk denememde aşırı derecede memnun kaldım. Öncelikle çok hassas bir cilde ve göze sahibim akşam güneşine bile güneş gözlüksüz çıktığım zamanlarda gözümde yanma yapıyor bu durumda olan arkadaşlar beni anlayacaktır. Ürünü ilk kullandığımda gözümde herhangi bir yanma ve benzeri şeyler olmadı. Almadan önce yorumları okumuştum bazı arkadaşlar göz çevresinde yağlanma yapıyor demiş ama bende öyle bir sorun olmadı. Rimel olarak Maybelline suya dayanıklı maskarayı kullanıyorum biliyorsunuz böyle ürünlerde genellikle yıkamadan sonra göz altlarında rimel kalıntıları oluyor ya da ağır makyaj yaptıysanız düğün için çıkarması oldukça zor oluyor ama dediğim gibi ben herhangi bir sorun yaşamadım.

Makyaj çıkarma pamuğuna normal ölçüde döküyorum tek seferde çıkarıyor daha sonra da yüzümü yıkayıp rutin işlemlerimi yapıyorum. Bazı arkadaşlar parfümlü olması hakkında yorum yazmışlar evet içerisinde az miktarda parfüm barındırıyor bence bu tamamen kokusuyla alakalı ürün elinize ulaştığında demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız ben kapağı ilk açtığımda aşırı güzel bir koku yayıldı hatta keşke parfümü olsa da alsam dedim.

Ben de parfümlü olması herhangi bir alerjik reaksiyon göstermedi tabii her insanın cilt tipi ayrı o yüzden kesin bir şey diyemem ama ben oldukça memnunum. Fiyatı da piyasaya göre oldukça uygun internet sitelerini ya da satıldığı mağazaları takip ederseniz indirimde de yakalayabilirsiniz. Ben normal fiyatındayken almıştım Garnier besleyici çift fazlı makyaj temizleme suyu 400 ml olanı şimdi indirime girdiğini görünce ne olur ne olmaz diye birkaç tane alıp stoklamayı düşünüyorum. Serin yerde kapağını açmadan muhafaza ettiğinizde de herhangi bir problem olmuyor zaten. Benimle birlikte lens kullanan kardeşimde kullanıyor onda da herhangi bir yan etki olmadı şişesi çok büyük olduğundan uzun süre kullanılıyor.

Ebruli22
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var