Havvaaa1
Havvaaa1
1 ay önce

hacim vermesi mükemmel çok beğendim

Takma kirpik etkili, yoğun siyahlık ve yoğun hacim veren ama cep yakmayan uygun bir fiyata sahip olan maskara...Hepimizin hayali, değil mi? Öyleyse sıkı durun dostlarım, sizlere müjdeli bir haber getirdim.


hacim vermesi mükemmel çok beğendim

Müjdemin adı Maybelline New York The Colossal Big Shot Daring Black Maskara Ekstra Siyah! Bu uzun isimli Maybelline maskarası sizler için tek boynuzlu bir at gibi imkansız görünse de, gerçek! Konu makyaj olduğunda en önemli kısım elbette ki güzel gözlerimizi daha da güzel, daha da büyük göstermek.


hacim vermesi mükemmel çok beğendim

Bu uygun fiyatlı, suya dayanıklı maskara sizlere Bambi efekti verecek! Herhangi bir kirpik işlemi yaptırmanıza gerek kalmadan yalnızca bu muhteşem maskarayı kullanarak dm kutunuzu doldurabilirsiniz.


hacim vermesi mükemmel çok beğendim

Bu maskarayı kullanmaya başladığınızda, Instagram’dan hangi maskarayı kullanıyorsun diyen ilkokul arkadaşlarınız veya sizlere baktıkça bakan eski sevgilileriniz olabilir, benden söylemesi.


hacim vermesi mükemmel çok beğendim

Çünkü bana oluyor! Kısacık, renksiz kirpiklerimi kıvır kıvır, hacimli ve simsiyah yapan bu maskara benim kullandığım en en en iyi maskara. Alerjik bir göze sahipseniz, bilirsiniz ki birçok markaya birçok paralar ödemenize rağmen hiçbiri size iyi gelmedi… Ben bu ürünle karşılaşana kadar makyaja küsmüştüm! Alerji kazandı benden bu kadar diyordum ki hediye olarak gelen bu maskarayla hayata geri döndüm.


hacim vermesi mükemmel çok beğendim


Maybelline bu kez öyle bir ürün yapmış ki hayran olmamak elde değil. Kirpik kıvırıcı bile kullanmayı bıraktım, bu maskarayı sürüyorum, tek kat sürdüğümde bile oldukça etkisi oluyor. Makyaj için vaktiniz yoksa, okula geç kaldıysanız, yoğun ve çocuklu anneyseniz veya toplantınız yirmi dakika içindeyse, yalnızca bu maskarayı kullanarak bile muhteşem görüneceksiniz.


hacim vermesi mükemmel çok beğendim


hacim vermesi mükemmel çok beğendim


Çarpıcı kirpiklere sahip olmanın bu kadar kolay ve uygun olacağını kim bilebilirdi? Eğer benim gibi duygusal biriyseniz, Youtube’da annesini bulamamış yavru bir kediye bir dişi köpeğin annelik yaptığı videoya bile ağlıyorsanız bu suya dayanıklı maskara sizin de çantalarınızda olmayı hak ediyor demektir.


hacim vermesi mükemmel çok beğendim


hacim vermesi mükemmel çok beğendim


Aylardır kullanıyorum ve diğer tüm maskaralarımı dağıttım, sadece The Colossal Big Shot Daring Black kullanıyorum. Ne demek istediğimi anlamak için cüzdanlarınızı kapın ve en yakın mağazaya veya siteye koşun. Vazgeçemeyeceksiniz.

Havvaaa1
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var