Sadece yazıcı demek yalan olur!!!

SamurayJack007
2 ay önce

Sadece yazıcı demek yalan olur!!!

Sadece yazıcı demek yalan olur!!!

Yazıcı Değil Her Şey
Bundan 2 yıl önce Vatan Mağazasından aldığım Renkli Yazıcı , Renkli Tarayıcı ve Renkli Fotokopi özelliklerinin yanında Wİ-Fİ Direct sayesinde kolay bağlanma avantajı sağlayan,farklı çeşit kağıtlar kullanarak farklı tarzda çıktılar alabildiğim çıktı ve mürekkep kalitesi muhteşem olan 6500- 10000 çıktı arası değişen mürekkep kapasiteli, hızlı,sessiz ve sorunsuz bir şekilde çalışan harika cihaz. Fiyat konusunda türevleri ile karşılaştırılınca bence pahalı değil . Bana göre verdiğim paraya değen tam bir fiyat performans ürünüdür.

Sadece yazıcı demek yalan olur!!!

Kurulumu mağaza çalışanları ile beraber bilgi alarak adım adım yaptım . Tüm özelliklerini teker teker özenle dinledim . Deneme aşamasını mağaza çalışanlarıyla beraber yaptım . Anlaşılır bir kullanma klavuzu da olunca zorluk çekmeden kullandım . Gerçekten benim yaptığım gibi her şeyi baştan güzel bir şekilde öğrenen herkesin kolaylıkla ve sıkıntı çıkarmadan kullanabileceği bir şekilde tasarlanmış zaten . Bence kullanılırken yere değil de sallanmayan ve titremeyen bir zemine konulmalı aksi takdirde cihazın da işlem sırasındaki titreşimiyle hem cihaz performans veriminde hem de çıktı kalitesinde düşüş olabilir.

Sadece yazıcı demek yalan olur!!!

Belirli miktarda kullanımdan sonra cihazın kendi kendini temizleme seçeneği ile hem kalite korunurken hem de cihazın ömrü uzuyor. Bu cihazı kullanırken sadece 3 sorun yaşadım .
1- Kağıt kapasitesi 150 olmasına rağmen 50 kağıttan daha fazla koyduğum zaman kağıt sıkışması olması ( Tabii ki kullandığımız A4 kalitesi de bunda etkili olabilir , belki de bu yüzden sorun yaşadım bilemiyorum)
2- İnternet bağlantısı kablosuz ( kablolu imkanıda var ) olduğu için çok nadir olmak şartıyla bağlantı kesilmesi( İnternetten de kaynaklanabiliyor olabilir )
3- 2. Yılın ortalarına doğru kağıt sıkışmasıyla beraber kodlu bir hata verdi ve çalışmadı --- Servisine götürdüğümde temizlenmesi gerektiğini söylediler ve aynı gün içerisinde temizlenmiş cihazı performans kaybı olmadan kullandım.

Sadece yazıcı demek yalan olur!!!

Almak isteyenleri vazgeçirebilecek olan tek şeyi mürekkep fiyatları . Sanırım tek bir mürekkep tüpün fiyatı 75 TL ( 4 tüp 4×75=300 TL üzerinde bir fiyat yapar )üzerindeydi ben aldığımda tabii ki her şey gibi onlara da zam geldiği için belli bir zaman sonra cep yakabilme ihtimali var . Gerçekten mürekkep fiyatları haricinde her şeyinden memmun olduğum bu cihazı herkese gözü kapalı tavsiye ederim .
Biz eleştirmeyi severiz gerçekten beğenmemiş olsam kimseye önermem .
Umarım faydalı olmuştur .
Saygılar ... Sevgiler...

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.