NilIrmak
NilIrmak
1 ay önce

Oral-B diş fırçalamanın eğlenceli hali.

İyi günler arkadaşlar herkese merhaba,

Dişlerimiz hepimizin incisi, sağlığımız açısından dayanıklı, işlevsel ve çürüksüz dişleri hepimiz isteriz. Estetik açıdan ise gülümsediğimizde bembeyaz parıldayan dişler herkesin arzusudur eminim. Fakat günde iki kez tekrarladığımız bu diş fırçalama seremonisi zaman zaman unutulup üşenilen bir şey.


Oral-B diş fırçalamanın eğlenceli hali.

Düzenli fırçalama yapsak dahi birçoğumuz bunu doğru bir şekilde halen yapmıyor. Oral-B bu konuda biz kullanıcıların imdadına koşan bir dost olmuş durumda. Başta diş hekimlerinin tavsiyelerini okudum. Sonrasında kullanıcı yorumlarına baktım. Gördüğüm tek negatif bazı forumlarda diş etlerine negatif yönde bir etki yaptığına dair yazılar vardı geri kalan okumalarımda herkesin memnun kaldığı bir ürün olduğu kanaatine vardığım için alıp denemek istedim.


Oral-B diş fırçalamanın eğlenceli hali.

Biraz araştırdıktan sonra yanında taşıma kutusunun hediye gönderildiği bir ilan bulup siparişimi geçtim. Kutu içerisinde şarj aleti, bir adet başlık, taşıma kutusu, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi geldi.

Sürekli olarak kullandıktan sonra şarjda kalabileceği yazıyor ama en azından 6 ayda bir bataryayı tamamen boşaltıp yeniden şarj olmasını beklemek gerekiyormuş. Ben tek şarjla 1 hafta kullanabildim.


Oral-B diş fırçalamanın eğlenceli hali.

Şarja taktım ve akşam olmasını bekledim. İlk deneyimim öğünün akşamında yatmadan hemen önce gerçekleşti. Başta farklı bir his veren bu cihaz sonrasında bana pratik bir alışkanlığa döndü. Normal diş fırçalardan farklı olarak başlığı sayesinde siz kendinizi yormadan sadece makineyi dişlerinizin etrafında gezdirerek hem eğlendim hem de ferahlığa ulaştım. Normal diş fırçalarıyla uzanamadığım noktalara bu ufak başlıklı dostumla ulaşma imkanı buldum. Ağzınızın içinde kendi kendine hareket eden bir cihazın olması başta garip gelse de bu duruma hemen alıştım. Yazılanların aksine kullandığım süre dahilinde henüz bir diş eti sorunuyla karşılaşmadım. Aksine diş taşlarında azalma oldu. Daha temiz hissediyorum dişlerimi. Özetleyecek olursam doktorunuza danışarak bu ürünü bir değerlendirebilirsiniz arkadaşlar. Yüksek modellerinde bir çok özellik eklenmiş durumda zamanlayıcıdan alarm sistemine kadar. Size ne zaman ne yapmanız gerektiğini hatırlatıyor diş sağlığı konusunda.


Oral-B diş fırçalamanın eğlenceli hali.

NilIrmak
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Diğer Kullananların Yorumları
Oral-B Pro 750 Şarj Edilebilir Diş Fırçası Cross Action

Diş fırçalamak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Beyaz ve sağlıklı dişler herkesin istediği bir şeydir şüphesiz. Dişlerimizi fırçalamak bazı zamanlar ne kadar zor gelse de birçok marka bunu fark etmiş ve manuel dış fırçalar yerini otomatik bir yapıya sahip ürünler üretildi ve...