NilIrmak
NilIrmak
1 ay önce

Tendoflex beklenmedik şekilde etkili gıda takviyesi.

İyi günler herkese,

Arkadaşlar merhaba tendoflex almayı düşünüp arada kalan kararsızlık yaşayan herkese bir kullanıcı olarak yardımcı olmaya çalışacağım.


Tendoflex beklenmedik şekilde etkili gıda takviyesi.

Öncelikle kendi sağlık sorunuma değiniyim ne amaçla kullanıp nasıl bir etki aldığımı daha iyi anlayın arkadaşlar.

Yaklaşık iki sene önce dizimden bir sakatlık geçirdim. Bağlarda kalınlaşma kemik iliğinde ödem bağ dokular arasında kist oluşmuştu. Maşallah dimi?? :D

Normal hayatı yaşamayı bırakın bir dönem tuvalete giderken değnek yardımı almak zorundaydım klozete oturmak için dizimi katlıyamıyordum.

Doktor doktor gezmek dolaşmak zorunda kaldım. Bana ödem sökücü verip gönderdiler saolsun türk doktorlarımız.


Tendoflex beklenmedik şekilde etkili gıda takviyesi.

Artık sabrımın tükendiği zaman dilimlerine geldiğimde son bir atış yapıp bulduğum bir spor hekimine gittim.

Doktor bey saolsun ilgilendi muayene etti. (pandemi sürecinde hastanelik işinizin olası kadar sinir bozucu bir durum yok. Kimse korkusundan sizi muayene etmiyor. )


Tendoflex beklenmedik şekilde etkili gıda takviyesi.

Ardından bana fizik tedavi yapmam gerektiğini yanında ek besin olarak bağ dokularımı kemiklerimi güçlendirmesi için tendoflex’i önerdi tek şart 3 ay düzenli kullanım.

 İlaç olmadığını takviye edici gıda olduğunu düşününce sorgusuz okey oldum. Artık mideme ödem söktürücü ağrı kesici atmaktan bıkmıştım.

Fizik tedavi ile beraber kullanmaya başladım. İlk 15 gün gerçekten zordu. Zaten kullanamadığım bir bacağa fizik tedavi uygulamaya çalışmak çok sinir bozucu.


Tendoflex beklenmedik şekilde etkili gıda takviyesi.

15 günün ardından hareket kabiliyetim arttı. Dizimden ilk zamanlar bir şeyler kırılıyormuş gibi sesler gelirken o sesler azalmaya başladı.

 2.ayın sonunda (tabi bu süreçte tendoflex’i ve fizik tedaviyi hiç bırakmadım.) dizimde ciddi derecede farklar vardı. Yürümek egzersiz yapmak artık canımı acıtmıyordu.

 Artık rahatlıkla katlayıp açabiliyordum bacağımı. 3. Ayın sonuna geldiğimde neredeyse eser kalmadı durumdan fakat hala hissiyat olarak birşeylerin doğru olmadığını farkedebiliyordum.

Doktoruma tekrar gittiğimde bu kadar ilerleme kaydetmenin bir başarı olduğunu yılda en azından 3 ay olmak suretiyle ilerleyen yıllardada tendoflexi gerekli gördüğüm zamanlarda kullanabileceğimi söyledi.

Şuan bu durumun üstünden çok uzun zaman geçti. Dizim %90 iyileşti diyebilirim. Çok çok nadir olarak zaman zaman sızlaması veya bir hareketi yaparken çıkan o gürültülü ses olabiliyor.

Ama bununla barışığım en azından bu zamana kadar gittiğim doktorların verdiği tedavi yöntemlerinden çok daha etkili oldu. Fizik tedavi + Tendoflex başarılı kombin. İhtiyacınız varsa deneyebilirsiniz arkadaşlar.


NilIrmak
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Eragon 4 Başlıklı Boyun Bel Sırt Ayak Omuz Karın Bacak Masaj Aleti Eragon 4 Başlıklı Boyun Bel Sırt Ayak Omuz Karın Bacak Masaj Aleti
Eragon 4 Başlıklı Boyun Bel Sırt Ayak Omuz Karın Bacak Masaj Aleti 1 inceleme var
Mustela Nemlendirici Yatıştırıcı Vücut Sütü Mustela Nemlendirici Yatıştırıcı Vücut Sütü
Mustela Nemlendirici Yatıştırıcı Vücut Sütü 1 inceleme var
yopigo V-055 Galaxy X Power Şarjlı Traş Makinesi Saç Sakal Tıraş Makinası Erkek Bakım Seti yopigo V-055 Galaxy X Power Şarjlı Traş Makinesi Saç Sakal Tıraş Makinası Erkek Bakım Seti
yopigo V-055 Galaxy X Power Şarjlı Traş Makinesi Saç Sakal Tıraş Makinası Erkek Bakım Seti 1 inceleme var
Golonya Kolonyaları Set Golonya Kolonyaları Set
Golonya Kolonyaları Set 1 inceleme var
Braun Face Yüz Temizleme Cihazı Yedek Fırça Başlığı Güzellik Süngeri 2'li Paket SE80-b Braun Face Yüz Temizleme Cihazı Yedek Fırça Başlığı Güzellik Süngeri 2'li Paket SE80-b
Braun Face Yüz Temizleme Cihazı Yedek Fırça Başlığı Güzellik Süngeri 2'li Paket SE80-b 0 inceleme var