Leopar desenli minimal güneş gözlüğü

fatma_doganay
2 ay önce

Leopar desenli minimal güneş gözlüğü

Leopar desenli minimal güneş gözlüğü

Yaklaşık 5 aydır severek kullandığım favori güneş gözlüğüm. Güneşin göz alıcı o parlaklığına karşı o hassas gözlerinizi güneşin parlak ve zararlı ışınlarından korumak istiyorsanız ve gözlerini korurken aynı zamanda şık ve havalı gözükmek istiyor ve yine aynı zamanda maddiyat açısından sizi de zorlamasını istemiyor iseniz bu gözlük size önereceğim ilk gözlük olma statüsünde yer alıyor olacaktır. Ayrıca leopar deseni her zaman vintage kategorisinde her zaman yerini koruyan bir desdn olarak yerini koruyor olacaktır moda sektöründe.

Leopar desenli minimal güneş gözlüğü

Bu gözlüğü sipariş verdiğim zaman ilk başta siparişin normal ,sıradan ve sadece köşeye veya belki de çöpe atacağım bir kutuda geleceğini düşünmüş idim. Ama kutu geldiğinde ve ek olarak ekleyeyim çok da hızlı geldi bu arada, çok şaşırdım içinden çok tatlı bir not ile birlikte geldi ve kutusu o kadar güzel di ki sanki Chanel markasından bir gözlük almışım hissiyatı uyandırdı bende. İçinden çok da güzel bir gözlük taşıma kabı çıktı ve o gözlük taşıma kabı sadece gözlük için değil aynı zamanda başka bin bir türlü şey için de kullanılabilir bir kaptı benim için.

Leopar desenli minimal güneş gözlüğü

Mesela ister küçük ve kolay taşınabilir bir küçük cüzdan, ister her zaman yanınızda taşırken aynı zaman da kirlenmemesini istediğiniz günlük pedlerinizi hijyenik bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ya da kaba kalemliklerden sıkılıp ufak ve şirin bir kalemlik arıyor iseniz Bilge Karga markasının gözlüğüm için gönderdiği gözlük taşıma kabını bu amaçlarla rahatça kullanabilirsiniz. Böylelikle kimseyle match olamayacağınız aksesuarınız ile farklılık yaratabilirsiniz. Ben arada sırada bu amaçlarla da gözlük kabını kullanıp çantamda rahatça ve yer kaplamayacak şekilde kullanabiliyorum.

Leopar desenli minimal güneş gözlüğü

Şimdi de gözlük kabının içinden çıkan gözlük temizleme mendilinden bahsedeceğim size. Gözlük mendillerinde hepimizin ilk aradığı özellik rahat, kolay ve güzel bir temizlik sağlaması oluyor tabii ki. Ve bu gözlük temizleme mendili bu özellikleri çok iyi karşılıyor. Tasarımına gelecek olursak, kocaman yer kaplayan mendillerden ziyade gözlüğü rahatça temizlemeye yetecek kadar rahat dikdörtgen bir boyuta sahip. Pastel bir sarı renge sahip olup sağ alt köşesinde sağ kenarının yarısına kadar Bilge Karga'nın o tatlı karga logosu ve Bilge Karga yazısı yer alıyor. Mendili de gözlüğü kadar şık bir tasarıma sahip. Ve gözlüğün camları o kadar güzel gösteriyor ki sanki gözlüğü takıp etrafınıza baktığınızda bir savaş filminde geziyormuş gibi hissediyor ve yine aynı zamanda sanki 70 lerden kalma görüntüsü sunuyorsunuz insanlarla. Ve gözlüğü ilk aldığımda gözlük kenarları gayet sıkı ve saçımı gözlükle geriye atma işleminde çok da başarılıydı. Tabii bu zamanla daha da bollaştı. Artık saçımı tutturamıyorum ama saçımın üstünde yine aksesuar olarak kullanabiliyorum. Tabii bir de şu var başımı arkaya veya öne eğdiğimde gözlük eğer kafamdaysa yere düşebiliyor. Ama bu sorunu da şöyle çözelirsiniz. Basitçe kenarlarında bulunan küçük vidalarını bir gözlükçüye gitmeye gerek kalmadan, ufak bir yıldız tornovida ile kafanızın boyutuna göre ayarlama yapabilirsiniz. Böylelikle gözlük zaman geçtikçe çöp olan gözlüklere nazaran sizin için uzun süreli kullanıma açık bir gözlük olma özelliğini taşıyor olacaktır. Yere düşse de kırılmayan ve sağlam bir iskelete ve cama sahip.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
ilaynur473
10 ay önce
Hepimiz biliyoruz ki güneş gözlüğünün gözlerimiz üzerinde etkisi oldukça fazladır ve çok önemlidir. Bir çoğumuz Güneş gözlüğünü sadece aksesuar olarak kullansak ta sağlimiza etkisi oldukça fazladır. Güneş gözlüğünü şık bir takım ile ya da çok spor bir giysi ile kullanabiliriz. Ve bu kullanım özellik...
Sağlıklı ve şık gözlük
Sağlıklı ve şık gözlük
Fotoğraf bulunmuyor
Fotoğraf bulunmuyor