Bir ofiste olmazsa olmazlardan

recep_yilmaz
2 ay önce

Bir ofiste olmazsa olmazlardan

Bir ofiste olmazsa olmazlardan

Epson L3160 eko tank yazıcı artı tarayıcıyı üç yıl önce yeni ofis açarken AVM deki bir elektronik mağazasından aldım. Epson markası eskiden beri bilindik bir marka olduğu için bu ürünü seçtim. Aldığım günden beri sorunsuz kullanıyorum. Şık tasarımlı, verimli teknolojili, mobil baskı özellikli bu makina her açıdan ön planda duruyor. Lcd ekran ve wi-fi üzerinden bağlantı yapan bir özelliğe sahiptir. İstediğim yerden akıllı cihaz ile yazma işlemi yaptırabilirsiniz. Çok tasarruf sevenler için harika bir makina.

Bir ofiste olmazsa olmazlardan

Epson eco tank L3160 yazıcı tarayıcı kopyalama yapan ürünün özellikleri saymakla bitmiyor. Kartuşsuz baskı özellikli yani mürekkep koyuyorsunuz bu da seksen iki kartuşa eşdeğer bir mürekkep yazıcının daha uzun süre çalışmasını sağlıyor. İçerisine koyduğunuz mürekkep ile tam 3 yıl yazım işlemi yapabilirsiniz. Ultra düşük maliyetli ile yüzde doksana kadar tasarruf edebilirsiniz. tek defa dolumda mürekkepler sekiz bin yüz siyah altı bin beş yüz renkli baskı yapabilir. Mürekkep tankı ultra yüksek kapasitelidir ve yazıcının ön yüzünde yer alır.

Bir ofiste olmazsa olmazlardan

Mürekkep gözünün ön tarafta yer alması dolum için erişimi kolaylaştırır ve içerisinde ki mürekkep seviyelerinin rahatlıkla görülmesini sağlar. Tank içerisinde ki dolum sistemi dolum sırasında oluşabilecek sıçrama, kirlilik vb gibi olayların önüne geçmek için geliştirilmiş ve tasarlanmıştır ve buna göre şişe ile dolum yapılabilmektedir. Micro piezo baskı kafası ile güvenli bir baskı çözümü sunar. Baskı başlığındaki ağızlıkların Yüz sekseni siyah elli dokuzu renklidir. Dakikada on sayfa renksiz, beş sayfa renkli baskı yapabilir. Baskı renkleri siyah,cyan, sarı ve macentadır.

Bir ofiste olmazsa olmazlardan

Epson Eco tank L3160 yazıcı tarayıcı kopyalayıcı bizim ofisin baş kahramanıdır. Eğer yazıcı almadı iseniz ve alacağınız zaman mutlaka bir göz atın derim. Dört kilo ağırlığında olan ürün fazla yerde kaplamıyor ve koca makinaların yaptığı işi tek başına yapıyor. İster bilgisayara kurulum, isterseniz wi-fi üzerinden direct bağlanın her türlü kullanım imkanı var. A4, A6, B5, kağıt formatlarında yazım işlemi yapabilirsiniz. Tek sıkıntı çift taraflı yazmak istediğiniz zaman manuel olarak kağıtları çevirip koymanız. Mürekkeplerini e ticaret sitelerinden rahatlıkla bulabilirsiniz.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

fatma_doganay
2 ay önce

Yaralı bir inceleme olmuş teşekkürler :)

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.