Daha Önce Hiç Bu Kadar Kolay Yazdırma İşlemi Yapmamıştım

fatma_doganay
2 ay önce

Daha Önce Hiç Bu Kadar Kolay Yazdırma İşlemi Yapmamıştım

Daha Önce Hiç Bu Kadar Kolay Yazdırma İşlemi Yapmamıştım

Geldik yazıcı incelemesine. Oldukça kolay bir kullanımı olan ayrıca boyutu büyük olmayıp çok fazla yer kaplamayan bir yazıcı. Yaklaşık 30-40 cm civarında ebata sahip. Üründe renkli çıktı özelliği bulunmuyor. Siyah beyaz çıktılar sağlıyor size. Yazdırma işlemi için bir kaç özelik mevcut. Bilgisayara kablolarıyla bağlayıp klasik yazdırma işlemini herkes biliyordur zaten. Yazdırmayı istediğiniz sayfayı açıp yazdır demeniz yeterli oluyor bunun için. Tabii öncesinde bu yazıcının sürücüsünü bilgisayarınıza eklemeniz de şart maalesef ki. Ama merak etmeyin uzu nsüren bir işlem değil.

Daha Önce Hiç Bu Kadar Kolay Yazdırma İşlemi Yapmamıştım

Ama diyorsanız ki ben bunlarla uğraşmak istemiyorum. Daha kolay yazdırma işlemi için ne yapabilirim? Telefonunuza bir uygulama indiriyorsunuz, bu işlem için istemediğiniz kadar uygulama var google play'de. O uygulamadan yazdırmak istediğiniz fotoğrafıi belgeyi, yazıyı ne istiyorsanız seçiyorsunuz ve yazdır diyorsunuz. Yazıcıdan kağıt çıkıveriyor hemen. Bu Wi-Fi yoluyla oluyor. Önce telefonu bağlıyoruz, konumunuzu, Wi-Fi'yı açtıktan sonra bağlanıyor zaten. Ama benim gibi konum açmayı unutmayın. Bunu neredeyse her seferinde unutup iki saat bağlanmaya çalışıyordum yazıcıya bu şekilde.

Daha Önce Hiç Bu Kadar Kolay Yazdırma İşlemi Yapmamıştım

Kağıdın çıktığı yer, katlanıp geri açılabiliyor. Yazdıracağınız sırada o katlanan parçayı açıp kağıtlarınızın yere düşmesini engelleyebilirsiniz. Makine işinize yaramayacağı sıralarda ise o kısmı kapatıp yerden tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda daha estetik durmasını da sağlıyor bana kalırsa. Ya da taşınırken yanınızda götüreceğiniz sırada sorunsuz bir şekilde kolilemenize de yardımcı oluyor bu katlama özellikleri. Aynı özellik kağıdı koyduğunuz bölmede de var. Kağıtlarınızı koymak için o bölmeyi aşağı indirmeniz yetiyor. Kullanmadığınız sırada ise kağıtları içerisinden almaya gerek kalmadan kapatabilirsiniz.

Daha Önce Hiç Bu Kadar Kolay Yazdırma İşlemi Yapmamıştım

Bu özellik sayesinde hem artan kağıtlarınız tozlanmamış oluyor hem de daha estetik bir duruş elde etmekle beraber yerden de yine oldukça bir kar elde etmiş oluyorsunuz. Kartuş değiştirme işlemi de çok basit, tek tuşla kartuşu çıkarıp yerine yenisini takabiliyorsunuz. Ben yaklaşık 4-5 yıldır kullanıyorum ve test kitabı dahi yazdırdığım oldu. Yazıcı oldukça az mürekkep kullanarak kaliteli sayfalar veriyor size. Bu benim yorumum çünkü daha hiç kartuş değişimi yapmadım. Ve hala daha yazdırdığımda silik mürekkebe rastlamadım.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.