Gün Kurtarıcı Crop

aysenur_senol
6 ay önce

Gün Kurtarıcı Crop

Gün Kurtarıcı Crop

Bugün de başka bir giyim tanıtıyorum arkadaşlar. Bu parçayı bir ay önce trenyoldan sipariş etmiştim, beyaz yakalı bi tişört almak istiyordum ama hiç gönlümce bulamamıştım. Trendyoldan indirim kuponlu olarak bunu gördüm ve denemek istedim. Açıkçası iyi ki sipariş etmişim. Gerçekten gün kurtarıcı bi ürün. Kargo konusunda sıkıntı yaşamadım iki gün içinde geldi. Yorumlarda bi beden büyük söyleyin gibi yorumlar mevcuttu falan ben kendi bedeninizi söylemenizi öneririm. Ben 160 boyda ve 58 kiloyum M beden söyledim.

Gün Kurtarıcı Crop

Arkadaşlar ürün görüldüğü üzere beyaz yakalı, göbekten bir karış kısa boyda. Yaz aylarında anı kararla dışarı çıkmak isterseniz her alt ile kombinlenebilen bir parça. Ben ev içinde de dışarıda da giyebiliyorum. Ürün vücudu yakmıyor veya iz bırakmıyor. Ayrıca yıkadıkça bükülme, küçülme olmuyor. Trendyol kuponu ile gayet uygun fiyata geliyor. Çarşıda, pazarda daha pahalı olduğunu düşünüyorum. Önden düğmesi yok fakat çok açık bir dekolte vermiyor, aslında bi iş kıyafeti gibi fakat onun bi tık kısası gibi duruyor.

Gün Kurtarıcı Crop

Ben bu ürünü ilk gördüğümde çok almak istemiştim fakat aylar sonra almak nasip oldu. İnanın her dışarıya çıktığımda bunu giyiyor olabilirim. Bence dekolte veren veya çok açık saçık bi kıyafet değil. Genelde her gören kişi çok beğenip nerden aldığımı soruyor ayrıca çok kişiye link atıp aldıkları da oldu. Fiyatı normale göre pahalı fakat dediğim gibi indirim kollarsanız uygun fiyata gelir. Beb çok beyaz olmasından korkmuştum açıkçası çabuk batar diye fakat lekeleri çabuk çıkıyor şüpheniz olmasın.

Gün Kurtarıcı Crop

Ürünü kesinlikle alın demesem de gerçekten böyle model düşünenlerin almasını tavsiye ederim. Gayet güzel bir üst giyim. Zaten yorumlarda beğenmeyen yok diyebilirim. Ürünün bir de kahverengi olanı mevcut. Bu konuda seçim size kalmış. Her şekilde kombinleyebilirsiniz. Ben yaz aylarında gömlek içine bile giymiştim yine de yakmamıştı. Yalnızca eğilirken falan çok açılma yapıyor ona dikkat etmenizi öneririm. Gayet şık bir crop olduğunu düşünüyorum. Zaten bu senenin modası beyaz renk, bu cropta beyaz renk olması ve yakalı olmasıyla etrafa güzellik saçıyor diyebilirim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.