Bubchen Baby Bad şampuan

  5.0
Kategori

Anne & Bebek

Marka

Bübchen

Nitelik

Bubchen Baby Bad şampuan Hakkında Kullanıcı Yorumları ve Fiyatları

Yorum Yaz
berfin5
berfin5
1 ay önce

Bubchen Baby Bad Şampuan Hakkında düşüncelerim

Herkese merhaba!

Bir çocuğun doğumuyla, özellikle ilk doğanla, ebeveynlere birçok yeni bilgi yığılır, aralarında "Bebek nasıl yıkanır?" Sorusu olan çok sayıda soru ortaya çıkar. Ben de bir keresinde bu soruyu sordum. Eh, ilk başta her şey basit - şifalı bitkilerle banyo yaptılar, haftada bir kez bebek sabunu ile yıkadılar .


Bubchen Baby Bad Şampuan Hakkında düşüncelerim

Ama ilk beslenmeden sonra oğlum hemen hemen tüm gıda maddelerine karşı gıda alerjisi yaşamaya başladı, ayrıca zamanla ilerledi kedi tüyüne alerji ve sonuç olarak - atopik dermatit, kalıcı kızarıklık, ciltte soyulma. Bize bir alerji uzmanı tarafından tedavi önerildiği ve cilt bakımı için bir dermatoloğa danıştık. Alevlenme zamanlarında La Roche-Posay markasının ürünlerini kullanmasını ve remisyon anlarında banyo ve düzenli nemlendiriciler için Bubchen'e geçmesini tavsiye etti.


Bubchen Baby Bad Şampuan Hakkında düşüncelerim

Yani, Bubchen Baby Bad bir banyo ürünüdür. Bu bir jel olarak ve bir şampuan olarak hem de kullanılabilir ve çocuğunuzun cildi konsantre ürünü uygulamak istemiyorsanız basitçe suya ilave edilebilir.

Ürünün şişesi oldukça tanınabilir. Kapağı ürüne uygun değil . Emekle açılır, tırnaklarınızı kırabilirsiniz. Aynı zamanda şişenin plastiğinin çok dövülebilir olduğunu söyleyemem, Ürünü genellikle sıvı el sabunu şişesine döküyorum.Bu ürünü kullanmayı çok daha kolay hale getirir.

Şimdi en önemli yönlerden birine geçelim - ürünün bileşiminin analizi .


Bubchen Baby Bad Şampuan Hakkında düşüncelerim

Aqua, Disodyum Kokoamfodiasetat, Kokamidopropil Betain, PEG-120 Metil Glikoz, Dioleat, Gliserin, Pantenol, Parfüm, Chamomilla Recutita Özü, Koko-Glukozit, Hidrolize Buğday Proteini, Gliseril Asit.

Bubchen Baby Bad'in kokusu oldukça belirgin, bazıları bundan hoşlanmayabilir ama bence fena değil.

Kıvamı ürün oldukça sıvı duş jeli gibidir. Elin üzerine hafifçe yayılır.

Bir dermatoloğun tavsiyesi üzerine bu ürünü aldığımızda çok şaşırdım ve içindeki atopik cilt için bileşim çok sadık değildi. Ama denemeye karar verdik ve pişman olmadık.


Bubchen Baby Bad Şampuan Hakkında düşüncelerim

Dört yıllık kullanımda, şampuanla ilgili herhangi bir şikayet olmadı. Evet, doğal değil. Evet, bu bir kitle pazarı. Evet, bu sorunlara neden olabilir. Ama bizim işimizi gördü, bu yüzden başka bir şey aramanın bir anlamı yok. İkinci çocuğu da aynı ürünle yıkıyoruz ve herhangi bir şikayetimiz de yok.

Sonuna kadar okuduğunuz için teşekkürler!


berfin5
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Mi Band 3 Mi Band 3
Mi Band 3 1 inceleme var
Ecko Unltd Ecko Unltd
Ecko Unltd 1 inceleme var
Addax Giyim Ürünleri Addax Giyim Ürünleri
Addax Giyim Ürünleri 1 inceleme var
Trendyolmilla Yorumları Trendyolmilla Yorumları
Trendyolmilla Yorumları 15 inceleme var
BabyNest BabyNest
BabyNest 1 inceleme var