İnanılmaz 3D Yazıcı

Derek_12
1 ay önce

İnanılmaz 3D Yazıcı

İnanılmaz 3D Yazıcı

Herkese merhaba Mustafa. Bu yazıda biraz büyükçe bir misafirim var. Kralitinin Sermon D bir. Üç boyutlu yazıcısını inceleyeceğiz.Öncelikle hızlı şekilde konuya girmek istiyorum. Krealit'in kapalı kabinli bir üç boyutlu yazıcısı bu. Tamamen dağınık şekilde geliyor kutu içerisine baktığımızda. bu parçaların her biri parça parça ve her şeyi siz birleştiriyorsunuz aslında.Ve böyle bir kurulum süreci olduğu için oldukça uzun sürüyor. Bunu belirtmekte fayda var. Ha acemiler toplayabilir mi? Bence toplayabilir. Çünkü çok güzel bir kullanım kılavuzu yapmışlar.

İnanılmaz 3D Yazıcı

Ben Ender Üç Pro'yu ilk topladığımda internetten bir video izlemeden yapamamıştım. Ancak bunu pratik şekilde yapabildim. Çünkü çok güzel bir rehber hazırlamışlar. Elbette şarjlı bir tornavidanız, vidalamanız olmasını ben kesinlikle tavsiye ederim. Çünkü çok fazla vida var. Bunların her birini vidalamak ve ciddi manada süreci belki de montaj aşamasına iki katına iki buçuk üç katına bile çıkartabilir. O yüzden vidalamanızın olmasını öneririm. Ardından kutu içeriğinden bir tane geliyor. O hiç kimse kullanmaz genelde. Çünkü kalitesiz oldukları için. Ha kaliteli midir? Onu da bilmiyorum. Denemedim ben de çünkü. Riske girmedim.

İnanılmaz 3D Yazıcı

Ve ancak ufak bir top filement geliyor. Beyaz renkte. Bununla birlikte. Bir tane güç kablosu ve bir kutu geliyor. O kutunun içerisinde de aslında ihtiyacınız olan pek çok şey var. Kralitinin sevdiğim detaylarından bir tanesi de bir tane keski koyuyorlar. Gayet de güzel, kullanışlı, uzun süre de kullanabileceğiniz bir şey. Ve içerisine yerleştirilmesi de gerçekten çok avantajlı. Bununla birlikte ufak tefek yedek parçalarda kutu içeriğinde yer alıyor.Yazıcının hemen özelliklerinden bahsetmek istiyorum sizlere. Öncelikle şu boyutundan bir bahsedelim. Gördüğünüz gibi küp şeklinde elliye elli dış kabin genişliğine sahip. Elli çarpı elli santimetre santimetre ve yükseklikte elli üç santimetre yaklaşık olarak yüksekliği var

İnanılmaz 3D Yazıcı

Elbette bu kablolarla vesaire yaklaşık altmış santimetrelik bir yükseklik boşluğu oluşturmakta fayda var. Eğer bunu bir rafa koyacaksanız.Aynı zamanda örneğin sağ tarafında bir flament askısı var. Oraya da filement koyacağımız için biraz daha genişlemesine bir alan bırakmanız gerekiyor. Yani küp şeklinde düşünmemek gerekiyor biraz. Doğrusunu söylemek gerekirse. Aynı zamanda ortada çok güzel bir ekranı var.Bu ekranda dört nokta üç inç boyuta sahip. Dokunmatik. Elbette dokunmatiği, eski teknoloji bir dokunmatik. Yani biraz basmatik. SD kart yuvası var. Tam bu SD kart. Bu güzel bir avantaj. Ben tam boy olmasını tercih ediyorum açıkçası.

3.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.