İlk Aracım Chevrolet 5 Yıllık Kullanim

faik_turkel
1 ay önce

İlk Aracım Chevrolet 5 Yıllık Kullanim

İlk Aracım Chevrolet 5 Yıllık Kullanim

"Chevrolet Cruze LS Plus" benim ilk araç olarak severek ve isteyerek aldığım çok güzel bir modeldir.Gerek görünüşü gerek performansı gerek konforu bakımından çok lüks araçları aratmayan aynı zamanda fiyatına göre çok çok uygun olan bu araç özellikle gençlerin çok sevdiği ve kullanmaktan keyif aldığı bir modeldir. Genel olarak 1.6 motor kullanilir tutulur. Bunun yanında özellikle benin kullandığım Chevrolet Cruze LS Plus tüp takıldığı zaman km de günümüz şartlarında 1 tl civarında Bi yakıt harcaması olur. İlk çalıştığında benzin ile çalışır ve sora tupe geçer. Eğer istenirse Manuel olarak el ile de değiştirilebilir.

İlk Aracım Chevrolet 5 Yıllık Kullanim

Aracın iç dizaynı çok özel şekilde tasarlanmış ve tüm insanların sevip benimseyerek kullanacağı aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlayacağı şekilde üretilmiştir. İçindeki hız sabitleyici özelliği sayesinde uzun yollarda yorulmadan yorgunluk hissi yaşamadan keyifle gidebilirsiniz. Direksiyondan kullanım özelliğiyle bu daha basit hale getirilmiştir.En onemli özelliklerinden biri ise sunroff olmasıdır. Bu her modelde yok Chevrolet Cruze LS Plus olanlarda mevcut. Bu özellik sayesinde yağmurda yağan yağmuru veya geceleri yıldızları izleyebilirsiniz. Yola bakmak koşuluyla tabiki. Eğer gündüz vakti yolculuk yapılacaksa komple kapatma imkanına vardır. Ekstra olarak yerleştirilen bir sürgülü aparat sayesinde güneşi kesebilir ve daha rahat gidebilirsiniz.

İlk Aracım Chevrolet 5 Yıllık Kullanim

Chevrolet Cruze LS Plus' ın performansını genel olarak beğenmek ile birlikte eğer devrinde kullanilmazsa özellikle yokuşlar da bu performans ciddi şekilde düşüyor.Hatta 2. Vitese kadar düştüğümde olmuştur. Bana göre en büyük problemi de budur. Eksi yan olarak başka hiçbir yönü yok. Devrinde kullanırsanız oda olmaz. Ayrıca tupte bu sıkıntı biraz daha fazla olmaktadır. Benzinde biraz daha çekişi iyi. Heryerde servisi olmakla birlikte çoğu kişi anlamaz veya içinden çıkamaz ve başından savmaya çalışır. Fakat en ufak bir hatada tekrar arza verebilir bu yüzden iyi bilen bir ustaya gösterilmelidir.

İlk Aracım Chevrolet 5 Yıllık Kullanim

Ben ayriyetten iki adet ektra hoparlor koydurdum.

Eğer ilk arabanız ise ve genç iseniz bu kesinlikle alabileceğiniz bir model. Modifiye çok güzel gidiyor. Ufak bir para harcamaya çok güzel sonuçlar elde ediliyor.gectuginiz çukurları tumsekleri hissettirmiyor. Alt takımları o derece iyidir. Taşlı veya asfalt yolda gitseniz dahi içeri ses alma gibi bir durumu olmuyor. Virajlarda savunma diye birsey kesinlikle yok. Tam bir makam aracı. Ultra geniş bagaj hacmi içinde tüp olmasına rağmen birçok eşya sığabilir. En eski markalardan biridir. Geçmişteki ve günümüzdeki yabancı filmlerinin çoğunda bu marka kullanılmıştır.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

hasan.ak45
1 ay önce

Guzel arac ustam bende kullandim konforlu bir arac

2 0 Cevapla
Frturs07
1 ay önce

Bence güzel ve kullanışlı bir araba

2 0 Cevapla
metin_corak
1 ay önce

Bu araba iyiymiş iyiymiş son fiyat kaç abi...

1 0 Cevapla
beratberk0027
3 hafta önce

çok güzel ve iyi bir arabaya benziyor

0 0 Cevapla
emrah_han83
2 hafta önce

Tecrübeme yazırumki hiçte memnun kalınmayacak araç

0 0 Cevapla
bial_kilicyavuz
2 hafta önce

Güzel arabaya benziyor kilometresi kaç binde

0 0 Cevapla
kayra_efe
2 hafta önce

Param olsa bu arabayı alırım

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.