Yumuşacık Bir Uyuma Arkadaşı

emre_ayse
5 ay önce

Yumuşacık Bir Uyuma Arkadaşı

Yumuşacık Bir Uyuma Arkadaşı

Günümüzde sadece bebekler değil, biz gençler olarak hile böyle yumuşak oyuncak yastıklara bayılıyoruz. Gece uyurken ona sarılmak, otururken bir anda başımın altına almak ve rahat hissetmek gerçekten bana iyi hissettirir. Bu tür bebekleri çok araştırdım fakat genelde internetten aldıklarımdan memnun kaldığımı söyleyemem. Ben ürünü arkadaşıma doğum günü hediye olarak almıştım. İnanın görünce çok beğendi ve memnun kaldığını belirtti. Rengi, yapısı ve şekli ile gerçekten fiyatını hak eden bir ürün. Zaten günümüz piyasasına göre çok pahalı bir urun değil.

Yumuşacık Bir Uyuma Arkadaşı

Sarı renge sahip olmasına rağmen, diğer etmenler renkli olduğu için dışarıdan bakınca hoş duruyor. Ürünü Trendyol'dan aldım ve kargo konusunda sıkıntı yaşamadım 2 gün içinde elime ulaştı diyebilirim. Ürün göründüğünden bir tık daha küçük geldi gözüme. Bir karıştan büyük boyuta sahip. Ayakkalarında bir çıkıntı var sanıyordum ama sadece boya ve çizimden oluşmuş. Aslında tam yuvarlak olmayan bir geoit şekline sahip diyebilirim. Sadece sol el kısmında küçük bir çıkıntısı var geri kalan hepsi tasarımdan oluşmuş.

Yumuşacık Bir Uyuma Arkadaşı

Canlı bir renge sahip, sapsarı diyebilirim yani. Yıkadıktan sonra ürün kendini çekme, küçülme gibi hiçbir sorun yaşanmadı. Ayrıca tüylü bir yapıya sahip değil, fakat boyaları da dökülmedi diyebilirim. Üzerindeki ağız, göz yapısı yapıştırma değil yanj amblemden oluşmuyor. Tamamıyla çizim eseri olarak ortaya çıkmış. Hoş bir görüntüye sahip diyebilirim. Arka tarafı dümdüz, bir şekil belirtilmemiş. Genelde gece uyurken hiç yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bir ürün bence. Gerçekten yumuşacık, içi pamukla dolu bir ürün, sert yerine denk gelmedim.

Yumuşacık Bir Uyuma Arkadaşı

Küçük kardeşlerimizin vazgeçilmezi diyebilirim. Sürekli onunla oynuyorlar. Yemeye kalkmaları dışında bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Arkadaşlarınıza da özel günlerinde almanızı mutlaka tavsiye ederim. Katil civciv lakabı ile bulunuyor ürün. Elinde küçük bir bıçak çizimi var, sağ eline denk geliyor. Ürünü çok fazla sıkmaya atmayın her an küçülebilir gibi duruyor. Genelde suyuyla asmanızı öneririm. Kurutma makinesi ile kurutup şekil veriyordum ben öyle de mantıklı aslında. Günümüzde normal alımlarda daha pahalı satılıyor ama Trendyol gibi online alışveriş sitelerinde daha ucuza bulabilirsiniz.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.