Tırnak sertleştirici Kalyon

  5.0
Kategori

Kozmetik

Marka

Kalyon

Nitelik

Tırnak sertleştirici Kalyon Hakkında Kullanıcı Yorumları ve Fiyatları

Yorum Yaz
gulu78
gulu78
1 ay önce

Tırnak sertleştirici Kalyon hakkında Yorumları Burda

TÜM ZİYARETÇİLERİMİZE HOŞ GELDİNİZ

 KAYIT

 Kalyon Tırnak Güçlendirici, siyah çevirmeli kapaklı küçük dikdörtgen buzlu cam şişede gelir.


Tırnak sertleştirici Kalyon hakkında Yorumları Burda

Hacim yeterli - 12 ml.

Şişe, kullanım ve kompozisyon hakkında kısa bilgi içeren bir etikete sahiptir.

YAPI

Etilasetat, n-bütil asetat, nitroselüloz toluen dibutil ftalat formaldehit propan-2-ol.


Tırnak sertleştirici Kalyon hakkında Yorumları Burda

 Kompozisyon

Dürüst olmak gerekirse, içinde aynı anda iki güvenli olmayan bileşenin bulunması beni çok etkiledi - toluen ve bir formaldehit türevi . Bunlar, üreticilerin kozmetik ürünlerinde mümkün olan her şekilde kaçınmaya çalıştıkları birkaç bileşendir.


Tırnak sertleştirici Kalyon hakkında Yorumları Burda

Ancak, herhangi bir madalya gibi, listenin de iki tarafı vardır. Bir yandan bu iki bileşeni oje bileşiminden çıkarmak istiyorum, diğer yandan bunlar hızlı ve somut bir sonuç elde edilen bileşenler.


Tırnak sertleştirici Kalyon hakkında Yorumları Burda

Her durumda, kozmetik seçimi tamamen bireysel bir konudur, bu nedenle seçim sizindir.

TUTARLILIK

Diğer yeni ojeler gibi. Şişenin yaklaşık yarısından itibaren kalınlaşmaya başlar, ancak daha fazla oje ve tırnak boyamak bunu zorlaştırır.

Oje, ilk katmandan itibaren düzgün bir yarı saydam kaplama sağlar, kullanıldığında ve katmanlandığında sıyrılmaz. Yeterince çabuk kurur, bir ince tabaka 2-3 dakikada kurur, ikincisinin kuruması için 5-8 dakika beklemeniz gerekir.


Tırnak sertleştirici Kalyon hakkında Yorumları Burda

Kalyon verniğinin kokusu en yaygın, sert ve kimyasaldır, diğer oje ve sertleştiricilerden hiçbir farkı yoktur.

FIRÇA

Fırça oldukça ince, temiz ve inanılmaz rahat! Bununla tırnağın üzerini boyamak ve ojenin taban ve yanlar dahil olmak üzere tırnağın yüzeyine dağıtmak kolaydır.


Tırnak sertleştirici Kalyon hakkında Yorumları Burda

Küçük, ince bir fırçanın dezavantajı, yoğun, eşit bir tabaka uygulamak için uzun bir uğraş gerketirir, geniş tırnaklara 2 hatta 3 kez batırmanız gerekmesi olabilir. Kısa kadife çiçeği ile bu sorun ortaya çıkmaz.

KULLANIM METODU

 Ana kurs, tırnakların durumuna bağlı olarak 2-3 haftaya kadar uzatılabilir. Etkisini korumak için haftada üç kez uygulayın.

her gün bir katman uygulayın, birkaç gün içinde yıkayın ve ardından yenisiyle yıkayın .

Etkisini korumak için haftada üç kez uygulayın.

Benim durumumda ve benim anlayışımda Kalyon ojesi , tırnakları gerçekten güçlendirmek ve büyütmek için sürekli olarak kullanılabilecek ve kullanılması gereken araçlardan biri değildir.


Tırnak sertleştirici Kalyon hakkında Yorumları Burda

Ve muhtemelen, şimdi vernik konusunda neden bu kadar kategorik olduğuma şaşıracaksınız, ama aynı zamanda onu çok derecelendiriyorum ve kullanım için tavsiye ediyorum.

Çok basit: Kalyon ojesi hızlı sonuçlar elde etmek için etkili bir araç olarak görüyorum , bizim durumumuzda tırnakların daha hızlı büyümesi ve güçlendirilmesi, Ancak tüm bu sonuçları elde ettikten sonra, hemen daha az agresif ve daha güvenli bakım ürünlerine geçmenizi tavsiye ederim.

ÖNERİLER

 Hızlı iyileşme, güçlenme ve büyüme için tırnak plağı beslenmeli ve nemlendirilmelidir. Zenginleştirilmiş Kalyon Yoğun Bakım Yağı kullanın.

Kalyon cilt bakım ürünleri serisinde "tekneyi" güçlendirmenin yanı sıra, kütikül ve tırnak plağını nemlendirmek için bir kese ve zenginleştirilmiş bir yağ da bulunmaktadır.

Ovma , manikür öncesi tırnak etlerinin ve tırnakların tedavisi ve ön bakımı için bir hazırlık aracı olarak düşünülebilir.

Yağ günlük bakım için uygundur: kütikülü ve tırnak plağını nemlendirir, besleyici bir etkiye sahiptir ve güçlenmesine yardımcı olur.

SONUÇ

 Nisan ayının sonundan beri tekne ojesi kullanıyorum. Bu süre zarfında, şişenin yarısından biraz fazlasını tüketmeyi başardım.

Başlangıç olarak, benim çivi durumuyla ilgili kısaca : tırnak plakası nispeten normal durumdayken, çivi vernik olmadan, genellikle bu sorun Kalyon vernik kullanılarak her seferinde (periyodik pul pul, çökmeye kırmak ve kurudur gözlenmedi). Tırnakların ve saçların büyümesi, görünüşe göre vücudun genel durumu ve vitamin eksikliği nedeniyle son zamanlarda zayıfladı.

İlk olarak, oje "kullanışlı". Bu ise her şeyi KONFORLU fırça ve tutarlılık dayanıklılık ve kuruma hızı. Katılıyorum, bu çok önemli! Düzgün bir fırça kullanarak, oje tırnağa kolayca ve eşit bir şekilde uygulanır, hafif bir kalınlaşma ile bile sıyrılmaz veya kabarmaz. Çabuk kurur.

Çivilerin BÜYÜMESİNİ HIZLANDIRIR ! Önemli ölçüde! Dikkat çekici !!! Anlaşılabilir! Yavaşça büyüyen tırnaklarım üç haftadan fazla bir sürede önemli ölçüde büyüyebildi!

Benim için bu sadece önemli bir sonuç değil , aynı zamanda bir "sonuç" !!! Ve bunun için Kalyon "tekne" ojesi kullanmanız ve üreticinin talimatlarını izlemeniz gerekir: her gün bir kat vernik uygulayın, 3-4 gün sonra WDSL'nin tüm katmanlarını çıkarın ve baştan başlayın ve sonuna kadar devam edin. ve sonucu elde edin! "Tekne" ile eş zamanlı olarak, bakım ovma ve "Kalyon" yağını kullanın


Tırnak sertleştirici Kalyon hakkında Yorumları Burda

UZUN ETKİSİ. Daha önce yazdığım gibi, tırnaklar en uygun uzunluğa dönene kadar oje kursu kullanıyorum, ardından normal sertleştiricilerime (Belweder ve Relouis) geçiyorum ve şimdilik "tekneyi" rafa koyuyorum. Tırnaklarımda Kalyon ojesinin kullanımını durdurmanın bir şekilde tırnakları olumsuz etkilediğini ve anında kırılgan hale gelip kırılacağını fark etmedim. Hayır, kadife çiçeği hala uzun ve güçlü, tek şey büyümenin zamanla yavaşlaması.

Ve "teknenin" dekoratif işlevinden bahsetmeyi tamamen unuttum - verdiği PORSELEN Tonu . porselen rengi iki kat vernik ile ortaya çıkar. Bu özelliği gerçekten beğendim, bu gölge Fransız manikürü ile birlikte muhteşem.

Herkese teşşekür ederim


gulu78
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var