Günlük Kullanımda İşinize Yarayacak Tayt

aysenur_senol
5 ay önce

Günlük Kullanımda İşinize Yarayacak Tayt

Günlük Kullanımda İşinize Yarayacak Tayt

Tayt kadınlar için moda akımınından artık çıkmış bulunmakta bana göre. Daha çok rahat bir gün geçirmek ve aynı zamanda şık görünmek için fazlaca tercih edilmeye başladı. Rahatlığı ile dillere destan olan tayt spor giyiminde en öncelikli sıraya yerleşti. Günlük giyimde de ilk tercihimiz olan taytlar birçok modele ve renklere göre gruplaşmaya başladı. Benim bugün size önereceğim tayt ise yüksek bel ile tanınan kısacası toparlayıcı olarak kullanacağınız bir ürün aslında. Gayet kaliteli ve esnek bir yapıya sahip.

Günlük Kullanımda İşinize Yarayacak Tayt

Ben ürünü trendyol üzerinden gördüm ve oradan sipariş ettim. Normal fiyatı pahalı fakat trendyol kuponları ile uygun geliyor, bu nedenle indirim ve kuponları takip etmenizi öneririm. Boru paça, yüksel bel, viskon karışımlı, uzun ve örme olan bu tayt. Hem dışarıya çıkarken hem de ev içinde her an giyebileceğiniz bir parça aslında. Ürünün maksimum otuz derece de yıkanması gerekiyor, kuru temizleme gerektirir bir yapısı yok. Ağartıcı da kullanmanızı önermem, tamburlu kurutma yapmadan, düşük sıcaklıkta ütüleme yapmanız gerekiyor.

Günlük Kullanımda İşinize Yarayacak Tayt

Büyük beden kategorisinde yer alıyor ürün. Ben 1.60 boy ve 59 kiloya sahibim M beden tam oldu, biraz vücuda yapışmış gibi dursa da, bir büyük beden alsam bu sefer boydan kötü duracağını düşünüyorum. İç göstermeyen ve terletmeyen bir yapıya sahip. Kışın kıyafet içine de giyilebilir bir yapısı olduğundan sıcak tutuyor. Yaz aylarında üzerine crop veya uzun tişört giyerseniz harika bir kombin elde edersiniz. Yıkadıkça küçülme veya kendisini çekme gibi sorunlar yaşamadım aldığımdan beri.

Günlük Kullanımda İşinize Yarayacak Tayt

Koyu siyah renge sahip, karın bölgesini tamamen kapladığı için daha zayıf gözükmenize yardımcı oluyor. Her tür kesimden insan sipariş edebilir ve rahatlıkla bedenini bulabilir. Özellikle yeni doğum yapmış ve spordan fayda göremeyen kadınlar bu ürünü hemen araştırmalı bence. Ben uzun zamandır kullanıyorum, çok şişman bir yapım yok fakat göbeğim var ve bu beni rahatsız ediyor. Bu nedenle alıp gayet memnun kaldığım bir ürün oldu. Tam bir fiyat performans ürünü, alın ve aldırın diyerek herkese öneririm.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

beyza_orhan
4 ay önce

Kadınların vazgeçilmez parçası olan tayt mükemmel bi şekilde beli sarıyor ve zayıf gösteriyor kendi bedeninizi tercih edin herkesin dolabında bulunması gereken bi parçaaaa

0 0 Cevapla
fatmanur_guler
4 hafta önce

guzele benziyo kulanıslı

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.