Her Mevsim Giyebileceğiniz Rahat Bir Parça

emre_ayse
5 ay önce

Her Mevsim Giyebileceğiniz Rahat Bir Parça

Her Mevsim Giyebileceğiniz Rahat Bir Parça

Her sene trend olan ürün vardır. Bence bu senenin trend ürünü de boyfriend gömlekler. Her türlü kombine uyum sağlayan, her an üstünüze alıp dışarıya çıkabileceğiniz, özellikle ilkbahar ve yaz aylarında kısa şortlarımızın üzerinde efsane duracak bir gömlekten bahsetmek isterim size. Ben arkadaşımda gördüm ilk olarak, aşırı beğendim hatta bir süre ondan kullandım ve daha sonra kendi dolabımda da görmek istediğim için satın aldım. Ürünü trendyoldan daha uygun fiyata bulduğum için oradan sipariş ettim ve kullanma başladım.

Her Mevsim Giyebileceğiniz Rahat Bir Parça

Günümüz piyasasında gerçekten pahalı fiyatları ile gündeme gelen bir parça aslında. Fakat online alışveriş sitelerinde özellikle kuponlar ile beraber gayet ucuza geldiğini belirtmek istedim. Aslında ürün bildiğimiz salaş bir gömlek. Kumaş tipi dokuma, materyalı pamuk karışımlı, standart bir kol tipine sahip, gömlek yaka, uzun kol bir gömlek. Birçok rengi var beyaz, siyah, pembe gibi fakat bej renginin yeri bende farklıdır. Ne tam koyu ne de çok açık bir renk değil, tam orta bir renk karışımını sahip.

Her Mevsim Giyebileceğiniz Rahat Bir Parça

Düğmeler yardımıyla önü kapatılıyor. Ben yaz ayında sipariş verdiğim için pek önü kapalı giydiğimi söyleyemem. Genelde şort üstüne crop giyiyorum ve onun üzerine de bu gömleği geçiriyorum. Aslında her renk kıyafetlere uyum sağlıyor diyebilirim. Deseni yok, düz renk ve sade bir ürün. Ön tarafında bir cebi bulunuyor, bu cep çok büyük değil fakat benim telefonumu alan bir genişliği var diyebilirim. Küçük bir not defteri boyutunda yani. Ürünü ben 30 derece de yıkıyorum, elde yıkamayı çok önermem.

Her Mevsim Giyebileceğiniz Rahat Bir Parça

Yıkarken ağarlaştırıcı da kullanmıyorum. Kuru temizlemeye vermenize gerek yok, üzerindeki lekeler gerçekten kolay çıkıyor. Ütüleme işlemini ise düşük ayarda yapıyorum, yapısı gayet ince olduğu için hemen dümdüz hale geliyor. Ayrıca yıkayınca yıpranma, küçülme, dökülme gibi sorunları yok. İpliğe dair bir kalıntı olmadığı için sökülme olanağı düşük bir ürün. Kışın ise üzerine süveter giyerek kombin yapmayı düşünüyorum. Gerçekten çok kullanışlı ve pratik giyime sahip bir ürün. Tam bir fiyat performans ürünü, alın ve aldırın derim.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Emir0306
3 hafta önce

Kalite ve rahatlık ön planda

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.