Kombinlerin Vazgeçilmez Üst Giyimi

aysenur_senol
3 hafta önce

Kombinlerin Vazgeçilmez Üst Giyimi

Kombinlerin Vazgeçilmez Üst Giyimi

Her sene trend olan bir giyim ürünü mutlaka oluyor, bence bu senenin en trend ürünü croplar oldu. Özellikle yaz aylarının ortasında piyasaya sunulan birçok crop tercih edilmeye başladı. Ben crop seçerken pamuk tipinden tutun yaka tipine kadar her şeyini inceliyorum. Nedense piyasada bir şey beğensem pahalı olduğu için alamıyorum bu nedenle trendyol üzerinden alışveriş yapmak daha mantıklı geliyor. Özellikle trendyolmilladan yapılan alışveriş daha uygun fiyata geliyor, kupon fırsatları sayesinde elinizden fazla para çıkmamış oluyor.

Kombinlerin Vazgeçilmez Üst Giyimi

Tanıtacağım ürün ise daha mayıs aylarında alıp giymeye başladığım, gri renkte, açıkçası her türlü günümü kurtaran bir ürün diyebilirim. İlla arkadaşlarım ile buluşmak için değil bazen markete giderken bile kombin yapıp giydiğim bir parça aslında. Kısa, sade ve basic yapıda, ayrıca her kıyafet üzerinde ayrı bir duruşa sahip. Bu duruş hem kıyafetin olumlu etkiler iken hem de giyenin vücut ölçülerini vurguluyor diyebilirim. Vücuda tam yapışan bir ürün, bu nedenle dar seven arkadaşlar bu ürüne bayılacak.

Kombinlerin Vazgeçilmez Üst Giyimi

Ben ürünü çoğunlukla yüksel bel alt ürünleri ile kombin ediyorum. Pembe, siyah, mavi gibi başka renkleri de mevcut, istediğinizi sipariş edebilirsiniz. Ürünün materyali pamuk karışımlı, kalıbı fitted, üzerinde deseni bulunmamakta ve düz renkten oluşmakta. Ön ya da arka kısmında bir logo yok. Kumaş tipi dokuma, yaka tipi ise dik yaka ve önden fermuarlı. Yaka kısmındaki bi fermuarı açabilir veya boğazınıza kadar çekebilirsiniz, o gün içinde size kalmış. Kol tipi ise standart bir kısa kol diyebilirim.

Kombinlerin Vazgeçilmez Üst Giyimi

Kalınlık olarak bakarsak ne çok ince ne çok kalın, yani tam ilkbahar aylarında yaza girerken kullanılabilir diyebilirim. Fakat ben o yaz sıcaklarında da çokça kullandım, terleme yaptı ama fazla cropa geçmedi ter görüntüsü bu nedenle giyilebilir. Bence tam spor günlük bir kıyafet, eğer çok üzerime yapışmasın diye düşünürseniz bir beden büyük alabilirsiniz. Ben 1.60 boy ve 59 kiloyum M beden aldım, tam oldu diyebilirim. Etek, pantolon veya şort üzerinde gerçekten harika bir şekilde uyum sağlıyor.

4.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

denizbaba81
1 hafta önce

Mükemmel bir ürün herkese tavsiye ediyorum

1 0 Cevapla
1xARDA
1 hafta önce

Mükemmel tavsiye ederim

1 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.