Yılların tecrübesi

Nermin06
1 hafta önce

Yılların tecrübesi

Yılların tecrübesi

Evde ki hijyeni sağlamak her ev hanımının isteğidir. Yılların tecrübesi olan domestos dağ esintisi 806gr çamar suyunu kendimi bildim bileli kullanırım. Tanınmış bir marka olan bu yoğun kıvamlı çamaşır suyunu sadece çamaşırlarımda değil, bulaşıklarımda da makinede yıkamadığım bazı tabaklarımı ve plastik mutfak gereçlerini temizlemek içinde kullanıyorum. Özellikle plastik ve slikon ürünü mutfak eşyalarını derinlemesine, ovmaya gerek kalmadan çamaşır suyu dökerek, sıcak suda bekletince tertemiz oluyor. Bol su ile de durulamak mutlaka şart oluyor tabi ki.

Yılların tecrübesi

Domestos dağ esintisi 806gr şok marketten internet aracılığı ile sipariş ettim. Annemi bu hijyen çamaşır suyundan asla vazgeçmez. Bana da ondan geçti domestos alışkanlığı, Ama çok memnunum aşırı titiz biriyim galiba. Bu virüs döneminden beri domestos dağ esintisi 806gr fazla kullanıyorum. Evim mikropsuz tertemiz olsun istiyorum. İçim anca rahat ediyor. Bir gün domestos fazla dökmüşüm suya yerleri silmek için kokusu içimi yaktı. Hemen pencereleri açıp havalandırdım evi ve ayran içtim kendime geldim. Demek ki fazlası zarar oluyor.

Yılların tecrübesi

Domestos dağ esintisi 806gr mikrop öldürücü özellik olmasından ötürü vücuda direk temasla ve solunum ile fazla koklanması zararlı maddeler içermesinden sağlığa faydalı değil. Temizlik maddesi içinde asitli içerikler barındırır. Bunlardan bazıları, sodyum hipoklorit yani klor, bir çeşit tuz olan klor çamaşır suyunun temel maddesidir. Fresh parfüm kokusu dağ esintisi içeriğinde mevcuttur. Domestos dağ esintisi 806gr temizlik yaptıktan sonra evim çok hoş bir temizlik kokusu yayılıyor. Domestos'un yoğun kıvamı sayesinde de saatlerce kokusu kalıcı oluyor.

Yılların tecrübesi

Ruhsatlı bir temizlik çamaşır suyu olan domestos dağ esintisi 806gr herkes güvenerek , gönül rahatlığıyla kullanabilir. Bu sitedeki tüm kullanıcılara tavsiye ederim. Mikrop ve virüslere karşı gerçekten yüksek koruma gücüne sahip bir çamaşır suyu. Arkadaşlarım bazen domestosu fazla kullandığımı söylerler. Evet haklılar Annemden kalma bir alışkanlık bir türlü vazgeçemiyorum. Banyo, tuvalet ve mutfak temizliği benim için hijyen olması açışından önemli. Domestos dağ esintisi 806gr bir haftada bitiriyorum, bazen haftada iki kez tükettiğim oluyor. Saygı ve sevgilerimle beğenmenizi umarım.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Nermin06
1 hafta önce

domestosu beğenmeyen arkadaş daha iyisini siz yazın da görelim

2 0 Cevapla
Cemre00
1 hafta önce

Öncelikle selamlar Kesinlikle çok ayrıntılı ve açık bir yazı domestos evimizin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor sizinde emeğinize sağlık mükemmel bir yazı olmuş

1 0 Cevapla
Nermin06
1 hafta önce

çok teşekkür ederim Aleyküm selam

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
esra_yildirim
4 ay önce
Değerli acikliyorum okurları hepinize selamlar bugun sizlere çok güzel bir paylaşım hazırladım. Bunun adı Domestos çamaşır suyu. Aynen öyle arkadaşlar. Hepimizin bildiği gibi çamaşır suyu her derde deva. Özellikle Tualet ve banyo için gerekli olan bir deterjandır. Hijyen açısından hakikatten çok öne...
Domestos çamaşır suyu
Domestos çamaşır suyu
Domestos çamaşır suyu
+1