leyla-sahin
leyla-sahin
1 hafta önce

Bu krem ile asla yanmazsiniz

Merhaba arkadaşlar ,kendime için bu markayı yeni açtım ,ve gerçekten  çok beyaz tenli insan olarak bütün yaz boyunca kullanarak hiç yanmadim hatta hiç ufak kirmizilik bile olmadı  Biliyorsunuz,güneşte uzun süre kalmak zararlıdır ,ilk 20 dakkada vücudumuz D vitamini alıyor ve sonrası sadece yanma cilt kalıyor ve lekeler ..Antalya'da yaşıyorum ve kendime güneşten çok iyi korumayı zorundayım. Güneş kremi nasıl seçiyorum - asla marka ismini reklama bakmam ,içerikleri okuyorum inceliyorum,ve genelde daha doğal  ürünleri tercih ediyorum. İncia da tamamen doğal güneş kremi.


Bu krem ile asla yanmazsiniz

Bu krem ile asla yanmazsiniz

Bu krem ile asla yanmazsiniz

Bu krem ile asla yanmazsiniz

Tamamen 100 doğal ürün harika ! Özellikle güneşte kremi sürerken dikkat etmesi gerekir,içindeki maddeler sıcakta derisini içinde girip bize kötü bir depolama yapar ,alerji sebebi olur ve tabiki yanmayi karşı korumaz. Bu yüzden doğallık bence en önemli.

    Krem  çok yoğun ,40 dakka önce gerçekten suremesi gerekiyor çünkü beyaz izi birakiyor ama ilk dakikada ,sonra cildi nemlendirir ve hafif parlaklık bırakıyor ,ama o de sorun değil benim için ,önemli olan sonuç .


Bu krem ile asla yanmazsiniz

Bu krem ile asla yanmazsiniz

Bu krem ile asla yanmazsiniz

  Boyut de çok iyi ,150 ml bana bütün yaz kullanarak yetetli kaldı ,bütün vücuda sürüyordum ve yüzüme bu yüzden ekstra yüz kremi bile almadım ve hiç bir zaman yanmadim ! Suya gelirken de kalıcı kalıyor ,yağlı his bırakmıyor ..her 3 saate biraz yeniliyorum ,o genelde plyaja giderken ,normalde sokağa çıkarken 1 kere sürüyordum ..

Bu krem ile asla yanmazsiniz

Bu markadan bebek güneş kremi de aldım ve aynı şekilde mukkemel çocuklarımı korudu ,onu hakkında da yakında yorumu yazarım .Kessinikle yaz için olmazsa olmaz bir krem ve dediğim gibi hem  vucud hem de yüz için kullanarak size ekstra masraftan kurtarıyor.Fiyati 150 ml için 70-80 TL di gaiyet uygun bu kalite için !

leyla-sahin
tavsiye ediyor
Tüm incelemeleri oku
Tüm yorumlar Yorum yapmak için giriş yapın
Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Bilgi - Yorum yazabilmek için giriş yapmalısınız.
Benzer Ürünler
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick
Fit & Alive Fitalive My Baby Instant Stick - Anlık Yatıştırıcı Doğal Stick 1 inceleme var
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer
Omron M2 Basic HEM-7121J-E Intellisense Koldan Tansiyon Ölçer 1 inceleme var
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli
Procsın Hydrosolution Yüz Temizleme Jeli 1 inceleme var
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı
Golden Rose Meyveli Dudak Parlatıcısı 1 inceleme var
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml Herbal Scıence Bb Oil 20 ml
Herbal Scıence Bb Oil 20 ml 1 inceleme var