Çocukların ketçap aşkı

Nermin06
4 gün önce

Çocukların ketçap aşkı

Çocukların ketçap aşkı

Çocukların ketçap aşkı olan bir sos türü, Burcu Premium 430 gr Ketçaptan bahsedeceğim. Bu ürünü A101 marketten gidip aldım. Yeğenlerim patates kızartmasını ve makarnayı bu ketçap olmadan yemiyor. Acı ve tatlı iki ı ketçap alıyorum. Yeğenimin biri acılısı sosunu diğeri tatlı sos ketçap seviyor. Ben her ikisini de severek yiyorum. Ketçabı eskiden domatesle tavada çeşitli baharatlar ve yağ katarak yapıyordum. Şimdi marketlerden hazır olarak satın alıp, hiç bir işleme gerek kalmadan yiyoruz. Tadı gerçekten çok nefis bir ürün.

Çocukların ketçap aşkı

Çoğu çocuk hamburgeri çok sever. Hamburgerde ketçap dökerek tüketiyorlar. Ketçapsız bir hamburger düşünemiyorum. Bu yüzden çocuklar hamburgere bayılıyor. Yararlı bir besin mi? hayır değil tabi ki. Ama ketçabın ana maddesi domates olduğu için ketçabın zararı yok faydası var. Domates kalsiyum açısından zengin bir besindir. Burcu Premium 430 gr Ketçap buzdolabında saklamalıyız. Sıcakta bozulur ve tadı kötüleşir. Burcu firmasının ürettiği birden fazla ürünleri var. Bunlardan bazıları, konserve, mayonez, salça çeşitleri, kahvaltılık zeytin çeşitleri, biber salçası ve yaprak sarmasıdır.

Çocukların ketçap aşkı

Burcu Premium 430 gr Ketçabın içindekiler; domates püresi, tuz, su, toz şeker, sirke, mısır nişastası, koruyucu madde, ketçap aroma verici bulunmaktadır. Yüz gram burcu premium ketçapta yüz elli gram domatesten yapılıyor. Direk güneşe maruz bırakmayın, ambalajının plastik olması erimesine neden olacaktır. Plastikte bilindiği üzere kansorejen madde içermektedir. Burcu Premium 430 gr Ketçabı ekmeğinize de direk sürüp yiyebilirsiniz. Etli kızartmalara ketçap sos olarak dökebilirsiniz. Burcu firması Bin dokuz yüz seksen iki yılından beri hazır yemekte kalitesini kanıtlamıştır.

Çocukların ketçap aşkı

Burcu Premium 430 gr Ketçap bütün acikliyorum.com üyelerine mutlak surette tavsiye ediyorum. Ben ve yeğenlerim için her alış verişimde almaya gayret ediyorum. Domatesi çok seven biriyim ve ketçabı da sos olarak gereken yemeklerime dökerek servis ediyorum. Misafirlerime de ikram ettiğimde mutlaka bu sosu soframda bulunduruyorum. Misafirlerimde severek ve iştahla yiyorlar. Bu ürünü büyük ve küçük marketlerde ve internetten online sipariş yoluyla getirtip, temin edebilirsiniz. Bu zamana kadar aldığım Burcu Premium 430 gr Ketçaplar da hiç günü geçmiş ve bozuk ürüne rastlamadım.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

helin_akgun
4 gün önce

Gerçekten muhteşem bir ürün tadı da çok güzel gayet lezzetli

1 0 Cevapla
Nermin06
3 gün önce

evet lezzetli bir ürün

0 0 Cevapla
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.