En iyi çözümlü sorular

Emprovize
4 gün önce

En iyi çözümlü sorular

En iyi çözümlü sorular

Kpss çalışma kitaplarımdan bugün inceleyeceğim soru bankası kitabı yargı yayınevine ait coğrafya çıkmış sorular kitabı. Coğrafya genel kültür çıkmış sorular kitabı 2012 yılından 2021 yılına kadar sorulmuş olan tüm kpss coğrafya sorularını içeriyor. Soruların hepsi konularına göre düzenlenmiş şekilde. Konularına göre düzenlenen bu çıkmış soruların yılları kitabın içerisinde her sorunun yanında bulunmaktadır. Ek olarak çıkmış soruların hepsi çözümlü bir şekilde kitapta bulunuyor. Kitabı bu senenin başında yanlış hatırlamıyorsam 2. Dönemin başlarına doğru şubat ayında kitapsec internet sitesinden sipariş etmiştim ve elime çok hızlı ulaşmıştı.

En iyi çözümlü sorular

Kpss coğrafya sorularını içeren bu kitap 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 ve 2021 yıllarında sorulan tüm coğrafya sorularını tek kitapta birleştirmiş. Soruların tamamı çözümlü olduğundan çözerken yapılan yanlışlarda kafada soru işareti olmadan yapılan hatayı fark edebiliyorsunuz. Yargı yayınevini zaten bilmeyen yoktur. Yargı yayın evi bence bu kitapta da farkını ortaya koymuş. Sorular çok güzel ayrılmış, her sorunun altında çıktığı yıla yer veriliyor. Çözümler çok açıklayıcı ve net bir şekilde yazılmış. Gereksiz uzatılmadan sadece soru odaklı bir çözüm sunulmuş.

En iyi çözümlü sorular

Bu kitapta da diğer yargı yayın evinin çıkmış sorular kitaplarında olduğu gibi soru ardından çözümü yazılmış. Bu durumu pek sevmesem de Türkçe matematik çıkmış sorular kitabında olduğu kadar beni rahatsız etmedi. Kitap ince ve hafif olduğundan taşıması çok kolay. Kitap bir cep kitabı boyutlarında. Minik sevimli ve her yere taşınabilir olması bence büyük bir artı. Kitap 2022 senin yılın serisinden bir kitap. Kapak tasarımı bence hoş ve sade. Fiyat olarak diğer soru bankaları ve çıkmış sorular kitaplarına kıyasla çok çok uygun. Tamamen fiyatını hak ediyor hatta şaşırtıcı derecede ucuz.

En iyi çözümlü sorular

Kitabın ucuz olması sizi yanıltmasın kesinlikle alınabilecek en en iyi coğrafya soru bankası kitabı. Kitapta çok fazla soru yok bu açıdan yanına bir soru bankası daha alınması konuları pekiştirmek açısından daha yararlı olabilir. Ama ben çok kısa bir sürede coğrafyayı bitirmeye çalıştım. O yüzden bu kitabın üzerine aldığım diğer soru kitabına başlayamadım bile. Bu kitap kısıtlı sürem olduğundan bana yetti ve kitabın tüm sorularını neredeyse çözdüm. Kitap 108 sayfa. Her sayfada yaklaşık olarak 2 soru ve o 2 sorunun çözümleri bulunuyor. Kitap mini olduğundan yazı puntosu çok küçültülmeden böyle bir düzenleme yapmışlar.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.