Türkçe yaprak test

Emprovize
4 gün önce

Türkçe yaprak test

Türkçe yaprak test

İsem yayıncılığa ait kpss genel yetenek evveliyat Türkçe çek kopart yaprak test kitabını bugün inceleyeceğim. Kpss veya başka sınavlara çalışanlar soru çözmede hızlanmak için yapılması gerekenin Türkçe sorularını çokça çözmek olduğunu bilir. Çok konu eksiğim olmadığından bende soru çözerek pekiştirme yapmak istedim. Bu sebeple test kitaplarına yöneldim. İsem yayıncılık üniversite sınavına hazırlanırken sık sık tercih ettiğim ve hocalarımında önerdiği bir yayın eviydi. Bu sebeple tercih ederken yayınevi karar vermemi etkiledi. Kitap yaklaşık 1 sene kadar önce aldım. Bir internet sitesinden indirimden iyi bir fiyata aldım.

Türkçe yaprak test

Kitap bir çek kopart yaprak test. Soru bankaları yerine yaprak testler daha çok hoşuma gidiyor çünkü çözmek istediğinde tüm kitabı taşımak zorunda kalmıyorsun ve çözdükten sonra kontrol edip atabiliyorsun. Hem hafif hem de pratik bence. Kpss süresinde en çok çözdüğüm Türkçe soruları isem yayıncılığın evveliyat serisinden oldu. Bence sorular ösym’nin sormayı sevdiği türden sorular ve böyle olması sınava hazırlanırken gerçekten pekiştirici oluyor. Bu sene 31 temmuz 2020 de birde 18 eylül 2022 de sınava girdik ve ben soru tiplerini açıkçası benzettim.

Türkçe yaprak test

Türkçe soruları çözmek bazı yayınlarda benim gerçekten uykumu getiriyor. Sorular uzun paragraflar konulsun diye o kadar birbirini tekrar eden sorular oluyor ki gerçekten Türkçe paragraf sorusu çözmek istemiyordum. Bu çek kopart yaprak testte gerçekten paragraflar evet uzun ama baymadan boğmadan konuları farklı farklı seçerek yapmışlar. Ben bu evveliyat serisini daha önce duymamıştım ama galiba evveliyat ve aşina isimli iki serileri var ve bu seriler sanırım fazlaca biliniyor. Ben bilmiyordum fakat evveliyat serisini çözdüğümden gönül rahatlığıyla önerebilirim. Çok beğendim ve kesinlikle bir kere daha tercih ederim.

Türkçe yaprak test

Kitabın arkasında bir yazar ismi yazmıyor. Kitap bir komisyon tarafından hazırlanmış. Belki de komisyon tarafından hazırlandığı için sorular daha kaliteli olmuştur. Kitabın genel yayın yönetmeni Şahin Ersin Tuncer, dizgi isem yayıncılık dizgi ekibi ve 3. Baskı olarak yazılmıştır. Kitabın içerisinde 47 test bulunuyor. Kitabın ayrı bir sevdiğim yanı ise kitabın cevap anahtarı en arka sayfada değil. Her testin kendi cevap anahtarı küçük bir şekilde testin arka sayfasında alt köşede yazılmış. Bu durum testi yanınıza aldığınızda cevap anahtarı derdine düşmenizin önüne geçiyor. Tavsiye edeceğim bir test kitabı.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Bilgi - Bu ürün için farklı bir inceleme bulunmuyor.