En çok beğendiğim film

tozluraflar
4 gün önce

En çok beğendiğim film

En çok beğendiğim film

Size harry potter serisinin 4. filmini anlatmak istiyorum. Harry, Ron ve Hermione Hogwarts'ta dördüncü yıllarına başlarlar. Karanlık Lord ve Ölüm Yiyenler hakkında garip bir rüya gördükten sonra, Harry Potter Weasley evinde uyanır ve çok geçmeden doğru yola çıkarlar. Maçtan sonra Ölüm Yiyenler kampa saldırır. Daha sonra Hogwarts'a varırlar ve burada büyülü okulun iki rakip okulu olduğunu ve Hogwarts'ın üç tehlikeli görevde yarıştığı Üç Büyücü Turnuvası adlı efsanevi bir etkinliği öğrenirler. Kurallar, rakip okullar Beauxbatons ve Durmstrang geldiğinde duyurulur. Bu arada, Alastor "Deli Göz" Moody, Hogwarts'a gelir ve Dumbledore'dan Karanlığa Karşı yeni Savunması için ona ders vermesini ister. Moody çok eksantrik bir adam. Paranoyası ve yoğun "çılgın gözü" ile tanınırdı.

En çok beğendiğim film

17 yaş üstü ilgilenenlerin Tule kupasına isimlerini yazmaları gerekmektedir ve seçilenler okullarının şampiyonu olacaktır. Üç usta, Ateş Kadehi, Hogwarts'tan Cedric Diggory, Durmstrang'dan Viktor Krum ve Beauxbatons'tan Fleur Delacour'un adını alır ve daha sonra kupa beklenmedik bir şekilde dördüncü, Harry Potter'ı üretir, ancak o sadece dört yaşındadır. , o asla değil. dört yaşında bir çocuk. giriş Harry, adını yazmadığı konusunda ısrar etse de, seçimi, Harry'nin onu tekrar gündeme getirmeye çalıştığına inanan Ron da dahil olmak üzere bazı öğrenci arkadaşları arasında bir dereceye kadar kıskançlık ve şüphe uyandırıyor. Bu, iki arkadaş arasında kısa süreli bir kırgınlığa ve yabancılaşmaya neden olur (Ron'un küfretmesi, Harry'ye kızmasını söylemesi dahil!), ama kısa sürede iyileşir. Dumbledore, Alastor'a Harry'nin haberi olmadan ona göz kulak olmasını söyler.

En çok beğendiğim film

Turnuva, dört şampiyonun her birinin altın bir yumurta için bir ejderhayla savaştığı ilk etkinlikle başlar. Süpürgesini çağırmak için Accio'nun büyüsünü kullandıktan sonra arenadan uçar. Ejderha serbest bırakılır ve Harry'yi Hogwarts arazisi boyunca kovalar ve orada bir taş köprüye çarparak ölür. Harry, açıldığında başka bir görev öneren bir yumurta alır. Ama Harry onu açtığında, tek duyduğu korkunç bir çığlık. Yakında Üçlü Turnuva sırasında düzenlenen bir Noel balosu olan Yule Balosu'nu öğrenirler. Ron ve Harry balo için bir sevgili bulmakta zorlanırlar, ancak Pat sonunda ikizleri bir araya getirdiğinde, Hermione Viktor Krum'la birlikte ayrılır ve beklenmedik bir şekilde güzel görünümüyle herkesi şaşırtır. Ron, Hermione'yi Krum (eski idolü) ile gördüğünde, o kadar sinirlenir ki ona saldırır ve onu "düşmanla dostluk kurmakla" suçlar. Ardından gelen tartışma Hermione'yi gözyaşlarına boğar

En çok beğendiğim film

Bir başka Hogwarts ustası Cedric Diggory, Harry'ye yumurtayı suya batırıp açmasını söyler. Orada bir ipucu duyar. Harry valinin söylediği gibi büyük bir hamam yapar. İpucu, denizcilerin Harry'den bir şey aldıklarından ve onu Kara Göl'den almaları gerektiğinden bahseder. Üçlü su altında nefes almanın bir yolunu bulmaya çalışırken, Ron ve Hermione McGonagall'ın ofisine çağrılır. Neville, Harry'i kaybederseniz kemerli kollar, bacaklar ve solungaçlar geliştirmenize izin veren solungaç otundan bahseder. İkinci görevde Harry, Ron, Hermione, Cho Chang ve Fleur'un kız kardeşini zincirledikleri deniz kızını takip ediyor. Cedric, Cho Chang'ı ve Durmstrang Ustası Victor, Hermione'yi alır. Harry, hem Ron hem de Fleur'un kardeşlerine katlanamıyor çünkü onlar gelmiyorlar. ve film biter.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Kt08508
4 ay önce
sizlere Harry Potter 4 filmini anlatmak istiyorum Film, Harry'nin Lord Voldemort ve ekibi arasında bir karşılaşma hayal etmesiyle başlar. Ardından Weasley'ler ve Hermione ellerinde bir botla Quidditch Dünya Kupası'nın yapılacağı alana ışınlandılar ve oradaki çadırlarına girdiler. Dışarıdan çok küçük...
Harry potter 4
Harry potter 4
Harry potter 4
+1