Kötü kokulara son

Eyluloymakci
4 gün önce

Kötü kokulara son

Kötü kokulara son

Uzun zamandır kullandığım kokusuna hayran kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum sizlere. Öncelikle ne zamandandır kullanıyorum, fiyatı ne kadar? Bunun hakkında konuşalım biraz. Ürünü kendi mağazasından 50 TL’ye aldım. Parfümün kalıcı kokusu sayesinde iki defa sıkmak yeterli oluyor. Bazı parfümleri baştan aşağı sıkmamıza rağmen hiçbir etkisini göremiyoruz, paramıza ve sağlığımıza zarar veriyor sadece. Bütçenizi zorlamadan uygun ve kaliteli parfüm arıyorsanız bunun dışında parfüm önermiyorum sizlere. Dört ay önce mağazadan aldığım da kokusunu o kadar çok beğenmiştim ki bir haftada bitiririm diye düşünmüştüm, ama dört aydır hâlâ kullanmaktayım😍

Kötü kokulara son

Parfüm 2009 yılında kurulmuştur. Tarihi çok eski olmasa da pek yeni de sayılmaz. Üsküdar’da ilk mağaza ile başlayan parfüm, kısa sürede herkes tarafından beğenildiği için aranan alternatif parfümler arasına girmeyi başarmıştır. 2011 yılında bayilik vermeye başlayan parfüm sürecini çok ilgi gördüğü için hızlıca ilerletmiştir. Çok geçmeden yurt içi ve yurt dışında 2000 bine yakın mağaza açılmıştır. marka'nın yönetim kurulu başkanı Hilmi Okuyucu’dur. Şu an Türkiye’nin çoğu yerinde mağazaları mevcuttur. Şöyle ki arkadaşlar böyle ilgi görmese üretimi günden güne artar mı? Çok sayıda her gün üretim yapan bir markadan bahsediyoruz.

Kötü kokulara son

Kadın parfümlerinden bahsetmek istiyorum sizlere W-138 çekici, kadınsı kokusunun üst notaları bergamot yaban Mersin’i ve armut içerir. Sadece kadın parfümleri değil erkek parfümleri ve Unısex de mevcut. Ben daha çok hafif kokulardan yanayım astım hastası olduğum için ağır kokular zarar veriyor bana. İstediğiniz ürünü kodlarıyla beraber de alabilirsiniz, size önerim mağazadan gidip ürünü inceleyip almanız çünkü kokuları kestiremiyoruz. O kadar çok kodları var ki keşke hepsini size açıklayabilsem, sadece bir tanesini açıkladım onu da çok severek kullandığım için, kokusunun kalıcı ve hafif olmasının da büyük bir payı var.

Kötü kokulara son

Tüm bunları yazarken aklınızda yanlış bir algı oluşmasın, tabi ki hepinizin kullandığı farklı parfümlerde olabilir ama ben çok memnun kaldığımı sizlere aktarmak istedim bu sizin kullandığınız parfümler kötü anlamına gelmez☺️ Son olarakta şunları eklemek istiyorum, parfümü cildinize sıkmamaya özen gösterin. Cildinize çok yoğun kullandığınız zaman kansere yol açabiliyor çünkü, içerisinde ki kimyasal maddeler çok yoğun ve etkili. İki defa giysilerinizin üzerine sıkmanız yeterli olacaktır, ama ben daha fazla sıkmak istiyorum diyorsanız aşırıya kaçmadan cildiniz ve gözünüze temastan kaçınarak sıkabilirsiniz.

5.0
tavsiye ediyor
fiyat / performans

Yorumlar

Bilgi - Bu inceleme hakkında yorum bulunmuyor.
Diğer Kullananların Yorumları
Sametars_65
4 ay önce
Bir ay önce alıp kullanmaya başladım verilen parayı hak ediyor ve güzel bi kokusu var aldığım koku M11 bundan başka kokularıda olup güzel kullanışlı bi koku Mağzalarında satişları var ve fiyatlarıda uygun sevdiklerimize erkek kadın fark etmeksizin istediğimiz kokuyu alabiliriz kokuları kalıcı dedikl...
Eyfel parfüm
Eyfel parfüm
Eyfel parfüm
+1